Taras - firma

KatC
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Taras - firma

Post autor: KatC »

Cześć :) Przychodzę z ostrzeżeniem przed firmą Promodus z Nowego Sącza. Realizowali u mnie projekt tarasu i wyszła katastrofa. Drewno bardzo słabej jakości, napuszczone jakąś chemią przez którą już po pierwszej zimie zaczęło się rozsychać. Niestety taras nadaje się do gruntownego remontu. Zostawiłam u nich dużo pieniędzy, a nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności. Omijajcie ich szerokim łukiem!

puter
Posty: 130
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Taras - firma

Post autor: puter »

A jak urządzasz swój taras? W jakim stylu? Bo ja tutaj https://gardenspace.pl/balkon-w-stylu-srodziemnomorskim znalazłem fajną inspirację na taras w stylu śródziemnomorskim. Chyba atak właśnie go zaaranżuję bo będzie mi to pasować do moich wnętrz.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 191
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Taras - firma

Post autor: KubaKoso »

Jak dla mnie to jedynym słusznym wyborem jest tutaj https://szklanorama.pl/ . Mają bezkonkurencyjne ceny na ryku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu zlecenia wykonują perfekcyjnie. Poza tym można od nich oczekiwać współpracy na każdym etapie. Według mnie i wielu innych opinii to lider w tej branży.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

ODPOWIEDZ