Taras - firma

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Taras - firma

Post autor: KatC »

Cześć :) Przychodzę z ostrzeżeniem przed firmą Promodus z Nowego Sącza. Realizowali u mnie projekt tarasu i wyszła katastrofa. Drewno bardzo słabej jakości, napuszczone jakąś chemią przez którą już po pierwszej zimie zaczęło się rozsychać. Niestety taras nadaje się do gruntownego remontu. Zostawiłam u nich dużo pieniędzy, a nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności. Omijajcie ich szerokim łukiem!

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Taras - firma

Post autor: puter »

A jak urządzasz swój taras? W jakim stylu? Bo ja tutaj gardenspace/pl/balkon-w-stylu-srodziemnomorskim znalazłem fajną inspirację na taras w stylu śródziemnomorskim. Chyba atak właśnie go zaaranżuję bo będzie mi to pasować do moich wnętrz.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Taras - firma

Post autor: KubaKoso »

Jak dla mnie to jedynym słusznym wyborem jest tutaj https://szklanorama.pl/ . Mają bezkonkurencyjne ceny na ryku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu zlecenia wykonują perfekcyjnie. Poza tym można od nich oczekiwać współpracy na każdym etapie. Według mnie i wielu innych opinii to lider w tej branży.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Taras - firma

Post autor: jolanta4060 »

"
Cześć :) Przychodzę z ostrzeżeniem przed firmą Promodus z Nowego Sącza. Realizowali u mnie projekt tarasu i wyszła katastrofa. Drewno bardzo słabej jakości, napuszczone jakąś chemią przez którą już po pierwszej zimie zaczęło się rozsychać. Niestety taras nadaje się do gruntownego remontu. Zostawiłam u nich dużo pieniędzy, a nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności. Omijajcie ich szerokim łukiem!
[/quote]


Współczuję.. Nie ma nic gorszego niż trafić na partaczy. Jakbyś potrzebowała rzetelnej firmy, która uratuje i zaprojektuje na nowo Twój taras to polecam [url]fabrykatarasow/pl/sklep/. Ja dzięki nim mam bajkowy taras ;)
"

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Taras - firma

Post autor: nusia »

Jeśli szukacie inspiracji balkonowych to znajdziecie je w tym artykule https://polskiebudowlane.pl/portal/jak-urzadzic-balkon/ Mi bardzo pomógł :D W końcu zabrałam się za nasz balkon i na wiosnę mam zamiar dokończyć. Będzie to piękne i przytulne miejsce :)

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Taras - firma

Post autor: wiki07 »

Nie znam tej firmy, ale uważam, że zabudowa balkonu warszawa albo zabudowa tarasu to bardzo dobry pomysł. Ja akurat słyszałam, że Widex Aluminium robi ładne zabudowy. Dzięki temu możesz zyskać w zasadzie dodatkowy pokój, a latem w pochmurne dni można będzie też odpocząć. Ta firma ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Wykonują zabudowy stałe albo przesuwne.

ODPOWIEDZ