Aranżacja mieszkania

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Aranżacja mieszkania

Post autor: KubaKoso »

Cześć! Tak jak w temacie. Zastanawiam się w jakim stylu zaaranżować mieszkanie. Macie jakieś ciekawe pomysły? Wczoraj wieczorem trafiłem na taką stronę https://sklep.akord.net.pl/blog/44_aran ... le-wy.html . Muszę powiedzieć, że ten styl naprawdę do mnie przemawia. Warto się na niego zdecydować? Koniecznie dajcie znać.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: KatC »

Przy aranżacji mieszkania warto postawić na oryginalne dodatki. Mnie bardzo spodobały się szklane obrazy od tablice-magnetyczne/com/. Zamówiłam dwa różne i jeden powiesiłam w salonie a drugi w sypialni. Wyszło super :) Dobra jakość i atrakcyjna cena.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

Pytanie , skąd czerpiecie inspirację do urządzania waszych mieszkań i domów? Jak zawsze coś podglądnę w internecie albo znajdę ciekawą propozycję w marketach i sklepach wnętrzarskich. Zawsze tam znajdzie się jakaś pomocna dłoń. Nie trzeba wcale wymieniać całych mebli w danym pomieszczeniu , może tylko niektóre elementy wyposażenia? Warto poszukać dobre akcesoria meblowe i zawsze znajdziecie coś ciekawego - np. uchwyty do szafek ...?

Bobina44
Posty: 38
Rejestracja: 01 lut 2020, 16:59

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Bobina44 »

Mi bardzo podobają się wnętrza nowoczesne i urządzone ze smakiem i w ciekawym stylu. Taki efekt można osiągnąć na przykład kupując meble włoskie. Meble te oferuje Sklep z meblami włoskimi Asmeble - asmeble/pl/ Oglądałam ofertę sklepu i jestem pod wrażeniem designu tamtejszych mebli. Widać, że są wykonane ze starannością i z uwzględnieniem obecnych trendów. Meble można skomponować do każdego pomieszczenia w domu, aby stworzyć sobie kompleksową i spójną aranżację, która będzie nas cieszyła przez lata.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: twórcza »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to koniecznie zobaczcie sobie również w artykuł - arte24/pl/styl-zycia/dom/jak-urzadzic-pokoj-licealisty-tylko-sprawdzone-rady/ . Tam dowiecie się jak można fajnie zaaranżować pokój licealisty? Na jakie dodatki zwrócić uwagę? Jakie warto wybrać meble? Jest tam sporo wskazówek.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: mariola »

Ja właśnie też zajmuję się aranżowaniem swojego mieszkania. Właśnie musiałabym teraz zastanowić się - jak nastolatka zaaranżować pokój? A jest to niezłe wyzwanie - możecie mi wierzyć... Zastanawiam się nad tym, czy te - pinio/com/pl/oferta/dla-nastolatka/ meble nie będę wystarczająco dobre... Co wy na to?

baranka
Posty: 34
Rejestracja: 25 lis 2020, 13:51

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: baranka »

W nowoczesnym wnętrzu sprawdzą się drewniane ramki o różnych rozmiarach. Drewniana rama jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie klasyczny styl oraz prostotę. Doskonale sprawdzają się nie tylko w oprawie obrazów, ale także jako ramki na zdjęcia, portrety, plakaty oraz inne dzieła w różnorodnych rozmiarach. By nieco więcej się o tym dodatku dowiedzieć, warto zajrzeć na stronkę galeriaram/pl/2022/04/29/powinienes-wiedziec-o-ramach-drewnianych/ która wskaże nam gdzie takie ramki zamówić, czym się przy ich wyborze kierować.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: caroline »

Warto także rzucić okiem na różne elementy dekoracyjne do domu. Moim zdaniem oryginalnie prezentują się między innymi lamele imitujące beton. Takie lamele znajdziecie w tym sklepie internetowym golddoor/pl/pl/products/jasny-beton-loft-lamele-premium-3d-panele-ozdobne-scienne-akustyczne-pionowe-17925.html .

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: nusia »

Jeśli poszukujesz mieszkania w Ożarowie Mazowieckim to tutaj homepremium/pl/ znajdziesz bardzo ciekawą ofertę. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Już od dawna marzy mi się własne mieszkanie. Mieszkanie z rodzicami jest męczące.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

Jak urządzić swój pokój ,swoją łazienkę czy kuchnię? Każdy sposób jest dobry jeśli wam się podoba.Ostatnio urządzaliśmy sypialnie i dowiedziałam się ,że najlepsze są twarde materace. Trzeba więc było wybrać materace na łóżka o odpowiednim stopniu twardości. Jak twardy powinien być materac ? Trudno powiedzieć, myślę ,że to są indywidualne sprawy.

ODPOWIEDZ