Aranżacja mieszkania

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: jusia »

Jeśli nie macie pomysłu na remont łazienki to zachęcam do wizyty na blogach tematycznych. Tutaj na przykład znajdziecie bardzo interesujący blog wnętrzarski: italiacc/pl/ . Myślę, że te artykuły spodobają się także Wam.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: shine »

Dobrze, dużo zostało powiedziane o domu, albo o mieszkaniu wewnątrz, a jak byście otoczyli ogródek wokół ? Jakoś nie mam na to pomysłów, chociaż podoba mi się ogrodzenie betonowe i chciałabym pod tym względem sporo podpowiedzieć i się samej dowiedzieć. Może macie wskazówki dla mnie? Jakieś informacje?

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: małwa »

Mam nadzieję, że każdy ma swoje kierunki i że zdecydujecie się na aranż, jaki Wam odpowiada. Ja chcę iść w coś gotowego i wierzę, że tak właśnie będzie. Podoba mi się apartamentowiec mikołajki na mazurach i mam nadzieję, że uda mi się dogadać z kupnem. Chodzi o to, że ileś mogę wpłacić, reszta ma być na raty. Oby to mi się udało.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: puter »

Ja mam mieszkanie urządzone w stylu glamour i planuje dodać sobie dodatki w postaci obrazów i sztuki. Najbardziej podobają mi się znani malarze światowi . Znam ich twórczość i mysię, że idealnie pasowałaby się w moje wnętrze. Co sądzicie o takim pomyśle?

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Viki »

Na pewno bardzo ważny jest odpowiedni dobór mebli do mieszkania. Piękne producent meble tapicerowane oferuje sklep Libro Meble.To meble od polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie meble od nich są solidne, estetyczne i wykonane z dbałością o każdy szczegół.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: wiki07 »

Każda nastolatka potrzebuje wygodnego łóżka z porządnym materacem, żeby nie wpływał negatywnie na jej postawę. Fajne i niedrogie łóżka znajdziecie na stronie https://martimeble.pl/24-lozka-pojedyncze . Polecam przejrzeć ich ofertę, bo mają duży wybór modnych łóżek. Ceny też są na każdą kieszeń, więc myślę, że znajdziecie coś odpowiedniego.

ODPOWIEDZ