Remont łazienki

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Remont łazienki

Post autor: shine »

Z tą łazienką to akurat mam problem, bo nie wiem, co mam dobrać. Z jednej strony takie klink/pl płytki mi się podobają, ale z drugiej, nie jestem pewna, czy to powinnam zakładać. W sensie, czy naprawdę to będzie się dobrze użytkować. Może wy mi coś podpowiecie? Jakieś wskazówki może ? Jestem na nie otwarta.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Remont łazienki

Post autor: niakna »

Gdyby ktoś z Was planował wymianę drzwi i szukał takich robionych z wysoko gatunkowego drewna to polecam producenta Kris Drzwi. To polska firma, gdzie realizują też zamówienia indywidualne :) bardzo dobry stosunek jakości do ceny, sympatyczna i profesjonalna obsługa i szybki montaż.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Remont łazienki

Post autor: jusia »

Ja mam u siebie pralkę Electrolux Perfect Care i jestem z niej bardzo zadowolona. Pranie jest miękkie, kolory nie blakną, na dodatek pralka jest ekonomiczna bo sama dopasowuje czas prania.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Remont łazienki

Post autor: polcia »

Nie wiem czy wiecie, ale tutaj budujmy.eu/pl/menu/naprawa-betonu-918.html znajdziecie różnego rodzaju produkty do naprawy betonu. Wybór jest tam konkretny, więc myślę, że uda wam się znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do waszych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Remont łazienki

Post autor: twórcza »

Jak remontować to tylko z profesjonalną firmą. Przykładowo ja planuje zgłosić się do firmy mieszkobud/pl/remonty-grodzisk-mazowiecki.html , która przeprowadza profesjonalne remonty grodzisk mazowiecki. Nie są wcale drodzy, a naprawdę wykonują dobrą robotę. Także na pewno warto się do nich zgłosić.

armatka
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Remont łazienki

Post autor: armatka »

Ja właśnie jestem na etapie planowania remontu i bardzo chce mieć wanne, a mąż prysznic. Także poszliśmy na kompromis i będzie dwa w jednym, a ciekawe propozycje znalazłam na stronie topsanit/pl/lazienka/New_Trendy sądzę że skorzystamy z ich usług, jak tylko zacznie się remont. Jeśli chodzi o ceny to jak dla mnie są adekwatne do wysokiej jakości tworzywa.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Remont łazienki

Post autor: jolanta4060 »

Jeśli obecnie przeprowadzacie remont w łazienkę to polecam zapoznać się z artykułem mieszkaniowy-poradnik/pl/lazienka/jak-urzadzic-mala-lazienke/, gdzie dowiecie się, w jaki sposób urządzić małą łazienkę :)

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Remont łazienki

Post autor: pamira »

Samej, jako takiej, to łazienki ja nie będę remontować, ale myślę nad studnią. Czytałam na stronie Watermark pompa głębinowa może się przydać. Dokładniej nie wiem jeszcze, jaka i gdzie, ale może akurat to się u nas sprawdzi. Wierzę jednak, że w ten sposób będę mogła przede wszystkim zadbać o ciepłą wodę w domu. Rodzinie się to przyda.

Balbyna
Posty: 57
Rejestracja: 11 kwie 2020, 22:09

Re: Remont łazienki

Post autor: Balbyna »

"Remont w łazience to rewolucja w domu, lepiej się wyprowadzić do znajomych lub wyjechać na urlop. Przy takiej okazji warto dokładnie przemyśleć zmiany designu łazienki. Wiadomo, że remont będzie raczej na lata. Warto więc pomyśleć np. o nowym stylu mebli łazienkowych. Ciekawe widziałam w Edinos edinos/pl/zestaw-mebli-lazienkowych-z-oswietleniem-led-monako-2q-80-cm-bialy-polysk

[img]https://www.edinos.pl/images/items/10742/bialy-zestaw-mebli-lazienkowych-monako_top.jpg[/img]
"

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Remont łazienki

Post autor: jolanta4060 »

Podczas remontu łazienki często dochodzi do różnych usterek, dlatego w razie takich sytuacji najlepiej poprosić o pomoc hydraulika. Ja korzystam z pomocy jotka-hydraulik/pl/hydraulik-wroclaw-krzyki/, działają na terenie Wrocławia i zajmują się wszystkimi usterkami hydraulicznymi :)

ODPOWIEDZ