Fototapeta

Lara72
Posty: 8
Rejestracja: 25 cze 2020, 20:08

Fototapeta

Post autor: Lara72 »

Jeśli intryguje Ciebie właśnie ten wątek to obligatoryjnie przejrzyj ten artykuł. Moim zdaniem wyszukasz tu najpotrzebniejsze ciekawostki. Najmocniej polecam - foto-tapety24/com/pl .

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Fototapeta

Post autor: shine »

Tematyka tapet do mnie w ogóle nie przemawia. Wiem, że są różne koncepty i pomysły, ale moim zdaniem jednak należy powiedzieć, że to już przeszłość. Co prawda 1 ścianę, jako dekor, mogłabym mieć tak zrobioną, ale nic poza tym. Ogólnie lubię miękkie elementy, przeplatane z czymś mocnym. Stąd waham się, czy cegła w kuchni to dobry plan.

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Fototapeta

Post autor: tadekeloel »

Może zamiast tapety ciekawe naklejki na ścianę? W pokoju mojego syna postanowiliśmy nakleić propozycje od tss.net/pl/pl/c/Naklejki-motoryzacyjne/1. Oczywiście syn jest w takim wieku, że interesują go samochody. Sam wybrał, co chce nakleić. Kiedy zamówienie dotarło poświęciliśmy wspólny wieczór na udekorowanie ścian.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Fototapeta

Post autor: wiki07 »

Teraz fototapety są bardzo popularne, co mnie nie dziwi, bo w ładny sposób można zaaranżować dużą powierzchnię. Pasują do salonu i do kuchni. Wiem, że takie usługi wykonuje ta drukarnia copyshop.krakow/pl/oferta/fototapety . Ich fototapety są ekologiczne i bezwonne, dzięki czemu nie szkodzą zdrowiu. Druk jest cyfrowy, czyli trwały, bo korzystają z nowoczesnych urządzeń. Czas realizacji też jest krótki.

ODPOWIEDZ