Przebieg ciąży

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Przebieg ciąży

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak. Przecież absolutną podstawą dla Was powinno być postawienie na to, by przez ciążę przejść jak najłagodniej. Jeśli czujecie, że psychicznie nie dajecie już rady, to powinnyście sięgnąć po jak najlepszą pomoc. Wiem, że w psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ znajdziecie więcej informacji na temat tokofobii, dlatego też warto byłoby tam zajrzeć już teraz. Chodzi w końcu o Wasze przygotowanie do narodzin, więc nie lekceważcie tego.
WPIS REKLAMOWY

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Przebieg ciąży

Post autor: KatC »

O dokładnym przebiegu ciąży, czy objawach możecie dowiedzieć się z artykułów, które znajdziecie na mamanaetacie/pl/ :) Bardzo konkretna wiedza, która idealnie sprawdzi się przy objawach czy dolegliwościach w ciąży :)

aniula
Posty: 57
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:23

Re: Przebieg ciąży

Post autor: aniula »

Hej, moja ciąża przebiega prawidłowo, ale mam problem z moją córką, która zostanie starszą siostrą . Szukałam wiele for żeby wiedzieć jak ją przygotować do roli starszej siostry. Zobaczcie: rodzickontradziecko/pl/ Jest również wiele innych ciekawych tematów, które mogą Ci pomóc w życiu rodzica.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Przebieg ciąży

Post autor: nusia »

Jeśli myślisz o ciąży to koniecznie zacznij wcześniej przyjmować kwas foliowy. Od siebie mogę polecić ten suplement miositogyn/pl Ma w sobie właśnie kwas foliowy i pomaga uregulować gospodarkę hormonalną. U mnie zdał egzamin.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Przebieg ciąży

Post autor: caroline »

Ja miałam w ciąży problemy z suchością pochwy. Na szczęście mój ginekolog polecił mi fantastyczny preparat - globulki nawilżające Vagisan Cremolum. Łatwo się je aplikuje i wystarczy stosować raz dziennie.

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Przebieg ciąży

Post autor: pierniczek »

Przebieg ciąży bywa bardzo różny. Lecz sądzę, że większości z nas zależy na tym aby móc karmić dziecko piersią. Dlatego też bardzo często sięgamy po akcesoria ułatwiające nam karmienie. Moja znajoma większość takich rzeczy zamówiła stąd tulisie/pl/karmienie-piersia gdyż mają duży wybór w dobrych cenach. Także ja też mam zamiar przejrzeć co tam takiego mają i na pewno dokonam zakupu.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Przebieg ciąży

Post autor: jolanta4060 »

A czy zastanawialiście się nad wyborem wózeczka dla dziecka? Ja bardzo długo się zastanawiałam, co wybrać, czy może 2w1 czy 3w1. Wybór ostatecznie padł na wózek Venicci, znajdziecie go na venicci/pl/ w wersji 2w1. Zależało mi na wózku, który będzie solidny, do tego bezpieczny i miał dobrą amortyzację. Po długim oglądaniu w sklepach jednak Venicci wygrał :)

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Przebieg ciąży

Post autor: karinaMa »

Po to wykonuje się badania, by być w stanie zaradzić takim sytuacjom. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście już teraz zajrzały do psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i dowiedziały się, w jaki sposób mogłybyście poradzić sobie znacznie lepiej pod kątem psychicznym w czasie ciąży. To jednak ma ogromne znaczenie, więc nie zwlekajcie z tym tematem.
WPIS REKLAMOWY

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Przebieg ciąży

Post autor: KatC »

Przebieg swojej ciąży możesz śledzić opierając się na mustela/pl/mustela-blog/kalendarz-ciazy. Masz tam rozpisaną ciąże na tygodnie wraz z podstawowymi informacjami na temat procesów, które zachodzą w konkretnych tygodniach. Korzystałam z tej pomocy w trakcie swojej ciąży i byłam dużo spokojniejsza posiadając te informacje.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Przebieg ciąży

Post autor: puter »

Przyjdzie czas, w którym będziesz rozglądać się za wózkiem dla swojego maluszka. W takim przypadku polecam Ci Cavoe Osis. To wózek do miasta, do którego możesz dokupić koła zimowe. Wózek jest wyjątkowo lekki i zgrabny, czym mnie zainteresował.

ODPOWIEDZ