Przebieg ciąży

Lika

Przebieg ciąży

Post autor: Lika »

Witajcie,
zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda przebieg ciąży? Możecie sobie to prześledzić w specjalnym kalendarzu dostępnym na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/11-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Ciąża została tam dokładnie opisana, tydzień po tygodniu. Sądzę, że taka wiedza pozwoli Wam się do tego wszystkiego lepiej przygotować ;)

polcia

Re: Przebieg ciąży

Post autor: polcia »

Warto już w ciąży czytać tego typu artykuły philips/pl/c-e/blog/matka-i-dziecko/przechowywanie-odciagnietego-pokarmu.html , które pomagają w codziennej pielęgnacji dziecka oraz oczywiście w jego odżywianiu. Trzeba bowiem zawsze wiedzieć, co w danej sytuacji zrobić. Na tym blogu miedzy innymi dowiecie się jak przechowywać odciągnięty pokarm.

pierniczek

Post autor: pierniczek »

W przypadku pierwszej ciąży to staramy się robić wszystko jak najlepiej. Dlatego też jeśli słyszymy o badaniach prenatalnych to chcemy wiedzieć na ten temat jak najwięcej. Ja to nawet znalazłam tego bloga lekarzebezkolejki/pl/blog/jakie-badania-prenatalne-nalezy-wykonac/w-517 dzięki któremu wiem o wiele więcej na temat takich badań. Wiedzieć dla mnie jest bardzo ważne. Także zachęcam do jego przeczytania

mariola

Post autor: mariola »

A czy badania prenatalne już robiłyście? Pytam , ponieważ jestem przed nimi... Niedługo chce zapisać się do centrum medycznego neomedica/pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-prenatalne/usg-prenatalne-ii-trymestru-ciazy-polowkowe/ i tam wykonać te niezwykłe badania. Mam tylko nadzieję, że dzidzia jest zdrowa.

tadekeloel

Post autor: tadekeloel »

A kiedy w trakcie ciąży kompletowaliście wyprawkę dla malucha? Chcemy już powoli być przygotowani z ubrankami, meblami i akcesoriami. Do tej pory wybraliśmy jedynie wózek od insevio/com/. A co z resztą, możecie podpowiedzieć? :)

Jodełka

Post autor: Jodełka »

Co powiecie Dziewczyny na ten sklep dla ciężarnych online ? Chciałabym kupić sobie kilka ciuszków, bo w tych, co mam już się nie mieszczę. Nie wiem też, czy powinnam sobie nowych dużo kupować. Zastanawiam się również czy wybrać spodnie, czy sukienki. Może byście mi w tek kwestii poradziły? Bardzo Was proszę.

karinaMa

Post autor: karinaMa »

Ale tutaj nie ma co się zastanawiać. Przecież podczas ciąży zawsze powinnyście trzymać się wszelkich zaleceń lekarza i terminów przez niego wyznaczonych. Bardzo ważne będą badania prenatalne, dlatego też koniecznie powinnyście zajrzeć do gyncentrum/pl/blog/pl/pierwsze-badanie-prenatalne by dowiedzieć się więcej na temat tych badań. Powinnyście już teraz dowiedzieć się na ten temat więcej.

shine

Post autor: shine »

U każdej kobiety taka ciąża może przebiegać inaczej, ale najważniejsze jest to, żeby się do niej przygotować i być przygotowanym na wszystko. Dlatego też położna taka jak pani Ewa Mazurkiewicz może być dobrym wyjściem. Pracuje ona we Wrocławiu, a na jej stronie www ewa-mazurkiewicz/pl/ macie wypisany zakres świadczonych usług.

jusia

Post autor: jusia »

Pamiętajcie także o tym, aby suplementować witaminy w czasie przygotowania do ciąży, a także w trakcie jej trwania. Dobrym wyborem będzie na przykład preparat Miovelia: aptekagalen/pl/miovelia-30sasz-30kaps . Warto się nim bliżej zainteresować.

pamira

Post autor: pamira »

Ciąża to piękny okres w życiu każdej kobiety. Jednak nie u każdej okres ten jest taki bajeczny. Mnie niestety napotkały upławy w ciąży . I choć nie jest to nic przyjemnego to z zawartymi tu wskazówkami da się przetrwać naprawdę wszystko. A ten mały maluszek wszystko nam w przyszłości wynagrodzi.

ODPOWIEDZ