Szkolenia językowe

Awatar użytkownika
henrykmyk

Szkolenia językowe

Post autor: henrykmyk »

Cześć! Czy ktoś z was wie może, gdzie mogę pójść na szkolenia językowe? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, jednak nie wiem gdzie się udać. Macie jakieś propozycje? Moja siostra wysłała mi dziś taką stronę https://projektmowiszmasz.pl/ . Myślicie, że warto skorzystać z tego projektu? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi!
Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół- jeśli ma szczęście to tylko tych niewłaściwych, którzy może nie są tak dobrzy, jak się o nich kiedyś myślało

Lika

Re: Szkolenia językowe

Post autor: Lika »

A jakich języków warto się Waszym zdaniem uczyć w dzisiejszych czasach? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/japonski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje nawet profesjonalne kursy on-line z języka japońskiego. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia? I jak? Czy jest to trudny język?

karinaMa

Post autor: karinaMa »

Tutaj nie a co się zastanawiać. Przecież na odpowiednich kursach, będziecie w stanie zdecydowanie skuteczniej zadbać o Wasze umiejętności językowe. Najlepiej byłoby, gdziebyście już teraz zajrzeli do deru/pl/ i sprawdzili, z jak różnorodnej oferty możecie skorzystać w tej szkole. Mnie to przekonuje, bo skoro można opanować język szybciej, to jestem za!
WPIS REKLAMOWY

puter

Post autor: puter »

Nie trzeba się obawiać nauki języka angielskiego, bo każdy może się na nią zdecydować, w odpowiednim dla siebie czasie. Myślę, że na szczególną uwagę zasługują metody oferowane przez Szybka Nauka Pro . Dzięki nim można szybko i bez żadnego problemu nauczyć się języka angielskiego w odpowiednim czasie. Korzystajcie sobie!

ODPOWIEDZ