Prezent

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Prezent

Post autor: polcia »

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na prezent, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj pixel-shop/pl/pl/p/Metalowa-Replika-Tarczy-1940-Kapitana-Ameryki-Marvel/1274 . Jest tam ciekawy upominek dla fanów Kapitana Ameryki, ale nie tylko. Myślę, że warto postawić na oryginalny prezent, aby kogoś naprawdę pozytywnie zaskoczyć. W tym sklepie znajdziecie również wiele innych ciekawych pomysłów na prezent.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Prezent

Post autor: Madamm »

Zdecydowanie bardziej wolę postawiać na praktyczne prezenty. Jednym z nich moga być takie orientalne perfumy zapach-orientu/pl/ . Możesz tam wybrać ciekawe zapachy dla kobiet i mężczyzn.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Prezent

Post autor: jolanta4060 »

A może francuskieperfumy/pl/perfumy-damskie-francuskie-lane? :) Francuskie perfumy lane to świetny pomysł, jeśli ktoś szuka odpowiedników różnych perfum, nie przepłacając, a perfumy będą w dalszym ciągu trwałe i wytrzymałe.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Prezent

Post autor: KatC »

A dla kogo szukasz prezentu? Bo jeśli dla kobiety to idealnym prezentem może być perfumetki/pl/lanvin-eclat-d-arpege.html :) Piękny i delikatny zapach, a perfumy są zawsze świetnym pomysłem.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Prezent

Post autor: mariolka »

A co powiecie na taki prezent - zobaczcie tu smaczajama/pl/pl/p/Kawiarka-Moka-Bialetti-Venus-200-ml/6967 Ja wybrałam kawiarkę na prezent z okazji Walentynek dla męża, który jest niepoprawnym kawoszem. Kawiarka jest elegancka i bedzie też ozdobą każdej kuchni. Co ważne może być używana do kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych i płytach indukcyjnych. Moim zdaniem dobry prezent dla każdego i nie tylko z okazji Walentynek.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Prezent

Post autor: niakna »

Ja jestem dużą fanką kupowania prezentów praktycznych i funkcjonalnych a nie takich które stawia się na półce i które jedynie zbierają kurz :) bardzo lubię kupować coś z galanterii skórzanej np porządny portfel, pasek czy chociażby etui na klucze. Jeśli rozglądacie się za takimi produktami to warto zapoznać się z ofertą sklepu Betlewski. Bardzo duży wybór, korzystne ceny, sprawna realizacja zamówień.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Prezent

Post autor: dobrawa »

Dla kobiety dobrym prezentem będzie ta książka tu taniaksiazka/pl/zatrzymac-czas-anna-sakowicz-p-1452840.html?ReCache=1
To romans, który wzrusza, wyciska łzy, ale też nie brakuje w nim wesołych sytuacji. Ciepła opowieść chwytająca za serce.

mario24
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:17

Re: Prezent

Post autor: mario24 »

Można zastanowić się nad jakimś trunkiem z górnej półki. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to myślę, że ten artykuł tarnowska.tv/wiadomosci/s/11444,jaka-jest-historia-whisky-sprawdz okaże się bardzo pomocny. Jest tam bowiem opisana historia whisky. Myślę, że po takiej lekturze podejmiecie właściwą decyzję co do zakupu konkretnego trunku na prezent.

Dirko
Posty: 20
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:21

Re: Prezent

Post autor: Dirko »

Gdybyście nie mieli pomysłu dla kobiety/dziewczyny/mamy/siostry to myślę, że fajnym pomysłem mogą być takie bransoletki bizuteriapapagayo/pl/kategoria/bransoletki/bransoletki-ze-stali-chirurgicznej/ W sklepie znajdują się się zarówno bransoletka ze stali chirurgicznej z koralikami, jak i na nogę.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Prezent

Post autor: expression »

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, dlatego chciałabym kupić swojemu chłopakowi jakiś prezent. Widziałam, że ostatnio przeglądał w internecie bransoletki męskie, dlatego myślę, żeby je mu kupić. Pomoglibyście wybrać mi coś ładnego, a zarazem niedrogiego? Będę wdzięczna!

ODPOWIEDZ