Prezent

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Prezent

Post autor: shine »

A jak myślicie, co powinnam dać na chrzciny Zielona Góra? Znajoma organizuje i jakimś cudem mnie na nie zaprosiła. Tak naprawdę nie byłyśmy nigdy aż tak blisko, więc mocno mnie to zdziwiło. Nie jestem też mocno majętna, dlatego tym bardziej to dla mnie szok. Niemniej prezent i inne takie należy kupić. Co więc mi radzicie? Jakie macie na to dla mnie pomysły?

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Prezent

Post autor: KatC »

Idealnym prezentem może okazać się biżuteria. Ja osobiście bardzo polecam propozycje od sadva/pl/. Ich jakość nigdy mnie nie zawiodła, a mam od nich kilka par kolczyków i bransoletkę. W prezencie również często decyduję się podarować komuś błyskotkę od nich.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Prezent

Post autor: lulu88 »

Jak potrzebny jest prezent to znajdziesz go w tym sklepie aleupominek/pl/ bez względu na jaką okazję ma być. Możesz podarować markowy alkohol spersonalizowany pod solenizanta jak i biżuterię z dedykacją wykonaną grawerem. Masz masę możliwości i poszukaj czegoś na zbliżający się dzień Babci i Dziadka.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Prezent

Post autor: expression »

Zastanawiam się nad prezentem dla mojej mamy - myślicie, że biżuteria to dobry wybór? Na stronie prettybling/pl/ znalazłem wiele ciekawych wzorów kolczyków, moglibyście mi doradzić w wyborze? Byłbym bardzo wdzięczny!

zaradna
Posty: 41
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:28

Re: Prezent

Post autor: zaradna »

"Chyba najwięcej kłopotów sprawia mi kupowanie prezentów dla dzieci. Na szczęście moje dzieciaki to urodzeni sportowcy,uwielbiają wspinaczkę,jazdę na rowerze zarówno podczas lata jak i zimą,dlatego też w tym roku podarowałam im w prezencie odzież od Brubeck.

Kupiłam w nim nie tylko modne i dopasowane kurtki,bluzki i bluzy,ale też kolorowe podkoszulki i legginsy brubeck/pl/kategoria-produktu/dla-dzieci/odziez-codzienna-dla-dzieci/spodnie-i-legginsy-odziez-codzienna-dla-dzieci/

Są wygodne,wytrzymałe,zabezpieczają moje dzieci przed wychłodzeniem, ale też przed przegrzaniem.
"

Kuba
Posty: 37
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:31

Re: Prezent

Post autor: Kuba »

"Zastanawiałam się jaki prezent kupić na urodziny dla siostrzeńca, który skończył 16 lat. Myślałam o jakimś typowo męskim prezencie. Po dłuższych poszukiwaniach znalazłam ciekawa męską bransoletkę w sklepie Manoki/pl Bransoletka jest wykonana z czarnej, matowej lawy wulkanicznej, skóry naturalnej z etnicznym beadsemi i zapięciem ze stali szlachetnej. Wyposażona w trzystopniowe, wygodne zapinanie, które dopasuje się do każdego nadgarstka. To świetny pomysł na prezent dla młodego mężczyzny. manoki.pl/rockowa-bransoletka-meska-czarna-skora-i-lawa-wulkaniczna,t11462.html

https://www.manoki.pl/rockowa-bransoletka-meska-czarna-skora-i-lawa-wulkaniczna,t11462.html[/img]
"

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Prezent

Post autor: Bonia »

A na prezent doskonałym drobiazgiem są reprodukcje obrazów, które wyglądają jak muzealne oryginały. Zobaczcie jaki wspaniałe reprodukcje van Gogha pikoteka/com/pl/artysta/vincent-van-gogh/110

Balbyna
Posty: 57
Rejestracja: 11 kwie 2020, 22:09

Re: Prezent

Post autor: Balbyna »

Lubię dawać prezenty i patrzeć na zadowolone miny obdarowanych. Jednak żeby te miny były zadowolone, to prezenty musza być dopasowane. Staram się więc zbierać informacje co może podobać się osobie dla której szykuję prezent. Ostatnio często okazuje się, że ludzie czekają na książki, których pewnie sami by nie kupili a prezent przyjmą z przyjemnością. Lubię kupować w księgarni Znak, bo mają bardzo szeroką tematykę i łatwo coś dopasować. Poza tym stworzyli możliwość kupowania bez kosztów wysyłki, jeśli zaplanujesz zakupy powyżej 49 zł i zapiszesz się na newsletter. Sprawdź na stronie: znak/com/pl/dostawaod0

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Prezent

Post autor: caroline »

Uważam, że warto już wcześniej pomyśleć o prezentach. Dobrym pomysłem na taki prezent może być na przykład głośnik bluetooth. Polecam rzucić okiem na głośnik bluetooth Manta: emanta/pl/glosniki-bluetooth/glosnik-bluetooth-manta-spk130go-bk-czarny . Sądzę, że będzie to trafiony prezent.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Prezent

Post autor: kasiunia »

Dobry prezent musi się podobać, jak zatem go wybrać? Uważam ,że dobrze jest poznać zainteresowania osób dla których szukamy prezentu albo rozeznać aktualne potrzeby na przykład w kwestii jakiś drobnych zakupów odzieżowych. Gdzie takiego prezentu szukać ? - myślę ,że najlepiej udać się do najbliższej galerii handlowej , w moim przypadku Centrum Franowo w Poznaniu , a tam z pewnością znajdziemy jakis dobry prezent dla solenizanta.

ODPOWIEDZ