Karma dla zwierząt

Awatar użytkownika
Mamrot
Posty: 94
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:07

Karma dla zwierząt

Post autor: Mamrot »

Planuję zakup karmy dla kotów w większej ilości, ale nie wiem gdzie takie zakupy będą się najbardziej opłacały. Sklep weterynaryjny.pl posiada bardzo atrakcyjną ofertę, również w hurtowych ilościach. Dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Możecie mi coś powiedzieć na ich temat? Słyszeliście w ogóle o tym sklepie internetowym?
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

bajeczna
Posty: 63
Rejestracja: 23 lip 2020, 07:27

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: bajeczna »

Jeśli chodzi o karmę dla psa to w każdym dobrym sklepie zoologicznym znajdziemy duży ich wybór. Będąc w jednym takim usłyszałam, jak pewna pani kupowała kuwetę dla psa. Zdziwiłam się tym, ale cóż. Po powrocie do domu szukałam informacji na ten temat i trafiłam na taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/kuweta-dla-psa w którym to właśnie opisywali jaką kuwetę wybrać i dlaczego. Kto wie może i ja skuszę się na takie rozwiązanie

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: tadekeloel »

Super karmy dla psów i kotów znajdziecie tutaj babuzoo/pl/ :) W swoim asortymencie mają zarówno karmy suche, jak i mokre, a także smakołyki oraz przekąski :) Wybór jest naprawdę spory pod względem producentów karm i smaków, także dla każdego psiaka i kota coś znajdziecie.

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: 24 wrz 2020, 15:10

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Marzena21 »

Zauważyłam, że mój ukochany Joker nie lubi suchych karm bo po prostu źle się po nich czuje ale moja znajoma poleciła mi sklep, na którym kupuję bardzo porządną, wilgotną karmę - dolina-noteci/pl/product-pol-802-Polwilgotna-karma-dla-psow-Lugers-losos-z-dorszem-2-kg.html i jestem pod wrażeniem jak Jokerwi to smakuje.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: karinaMa »

Przecież jeśli nie zadbacie o dobór odpowiedniej karmy, to może to niestety wpłynąć negatywnie na Waszego psa. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do bult/pl/produkt/gryzak-dla-psa-naturalne-udko-kurczaka/ i samodzielnie przekonali się, co realnie mogłoby sprawdzić się u Was. To ważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście skorzystać z tego już teraz.
WPIS REKLAMOWY

aniula
Posty: 57
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:23

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: aniula »

Na początku mieliśmy problem z dobraniem karmy Aresowi,dopiero koleżanka poleciła nam Brit Ares od razu zaczął ją jeść. I wcina aż mu się uszy trzęsą. I od tamtej pory zamawiam w sklepie zoologicznym online pokarm dla psa Trzeba próbować aż się znajdzie właściwą psy mają swoje humory jedzeniowe. Ważne jest żeby karmy nie trzymać w reklamówkach foliowych karma traci swoją wilgotność.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Dareck »

Świetne karmy dla kotów wymienili w tym rankingu https://abc-kot.pl/ranking-karm-dla-kotow/ :) Myślę, że jak najbardziej jest to warte uwagi :)
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

Straszyńska
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:08

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Straszyńska »

Rankingi rankingami, ale jak nie przetestujesz to nie wiesz. karma może być mega zdrowa z super składem ale jak nie smakuje to problem. Dobre karmy robi Empire empirepetfood/com/. Dobre w smaku. Ja nie próbowałam ale zwierzaki jedzą do końca

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: puter »

Nie da się ukryć, że odpowiednia kara to podstawa, ale oprócz tego, polecane są również suplementy. Moim zdaniem najlepsze są te z CBD od Hempets, bo są naturalne i w 100% przebadane weterynaryjnie. Do tego wszystkiego, nie zawierają psychoaktywnego i groźnego dla zwierząt THC.

ODPOWIEDZ