Ile wydajecie na świateczne prezenty?

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: jusia »

Wszystko zależy od tego, co dokładnie chcę kupić. Ciekawą opcją może być na przykład oryginalny prezent dla rowerzysty. W sklepie internetowym metrobikes/pl/ znajdziecie bardzo duży wybór takich prezentów.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: mariola »

Wcale nie trzeba wydawać majątku na prezenty. Jak tak człowiek dobrze się rozglądnie to może znaleźć wiele atrakcyjnych opcji i to za grosze. Przykładowo ja teraz kupowałam gry towarzyskie dla dzieci za naprawdę fajne pieniążki, moje pociechy były z nich bardzo zadowolone.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: delikatnaja »

Oj sporo, szczególnie na prezenty dla dzieci idzie dużo pieniążków. A ostatnio trafiłam na taka propozycję tu taniaksiazka/pl/gra-ubongo-junior-3d-p-1560342.html Gra planszowa dla dzieci od 5 roku życia. Ja nie żałuję na gry które pobudzają wyobraźnię dziecka czy poprawiają motoryke rąk.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: rita32 »

Dobrze ktoś napisał. Prezenty wcale nie muszą być drogie. Wystarczy trochę poszukać, a nawet drobiazg - jeśli będzie dobrej jakości i stylowy - może się sprawdzić. Skarpetki na przykład. W Pan Pablo dostępne teraz w super cenach panpablo/pl/pol_m_Black-Friday_Marki_Happy-Socks-868.html . Kolorowe, markowe, stylowe - z pewnością się spodobają.

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: tadekeloel »

Swoim bliskim staram się robić troszkę cenniejsze prezenty na święta. Szczególną uwagę poświęcam prezentowi dla żony. W tym roku zdecydowałem się na bransoletkę z bursztynu od sadva/pl/pl/29-bransoletki-z-bursztynu. Żona jest wielką fanką tego kamienia, zawsze przywozi sobie znad morza. Postanowiłem jednak zainwestować w coś lepszego i podarować jej wyjątkowy prezent.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: Madamm »

Bez senusu jest kupować cos ponad nasz stan. Dlatego ja jak nie mam pomysłu co kupić to szukam ich na internecie. Można znaleźć takie miejsca jak te blogdlamezczyzn/pl/tag/pomysly-na-prezent/ w którym mamy w jednym miejscu kilka pomysłow na to jakie możemy kupić prezenty.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: caroline »

Może samochód zdalnie sterowany? Taki gadżet jest obecnie bardzo popularny. Można je znaleźć na przykład w ofercie polskiej firmy Manta: emanta/pl/samochody-zdalnie-sterowane . Myślę, że taki prezent się spodoba.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: kasiunia »

Już niebawem będziemy się krzątać w przedświątecznej gonitwie. Oczywiście wiele będzie się działo w kuchni ale nie tylko .Zadbajmy więc o odpowiedni nastrój, którego ważnym elementem jest po prostu zapach Świąt. Znacie może sojowe świece ? Otóż świeca sojowa korzenne ciasteczko - https://madamnatura.pl/swieca-korzenne-ciasteczko/ , to specyficzny aromat, który jeszcze długo będzie nam przypominać o okresie Świąt spędzonych w rodzinnym gronie.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: lulu88 »

Na świta nie potrzeba wydawania nie wiadomo ile pieniędzy, ważne by wiedzieć gdzie robić zakupy. Jeśli chodzi o prezenty to polecam zapoznać się z ofertami strony https://www.sklep.bacowkatowary.pl/zest ... nternetowy ogromny wybór zestawów prezentowych z tradycyjnymi produktami. Wydaje mi się, że taki zestaw będzie dobry pomysłem na prezent z okazji Świtą Bożego narodzenia.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Ile wydajecie na świateczne prezenty?

Post autor: jusia »

Uważam, że wino to zawsze dobry pomysł na prezent. Warto poczytać o różnych winach, które są dostępne na rynku. Może to być na przykład wino online: https://winayo.pl/ .

ODPOWIEDZ