Pielegnacja

lauraa

Re: Pielegnacja

Post autor: lauraa »

"fajnie, ze wspominacie tez o pielegnacji paznokci :) jeśli chodzi o mnie to na dobrą kondycję moich paznokci zawsze stosuję odżywki z eveline, najcześciej 8w1 total action :) odkąd zmieniono formułę i nie ma już w składzie formaldehydu jest najlepsza, bezpieczna nawet dla mocno osłabionej płytki.

[img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f38c7a13aba7.jpg[/img]
"

Madamm

Post autor: Madamm »

Ktoś tutaj pisał o stopach - ja także uważam, że ich pielęgnacja jest bardzo ważna. Dlatego poczytajcie sobie więcej o tym, czym jest parafina na stopy: easynails/pl/uslugi/inne-uslugi/parafina-na-stopy/. Myślę, że to całkiem wygodny zabieg.

baasia

Post autor: baasia »

"
fajnie, ze wspominacie tez o pielegnacji paznokci :) jeśli chodzi o mnie to na dobrą kondycję moich paznokci zawsze stosuję odżywki z eveline, najcześciej 8w1 total action :) odkąd zmieniono formułę i nie ma już w składzie formaldehydu jest najlepsza, bezpieczna nawet dla mocno osłabionej płytki.

[url=naforum.zapodaj.net/f38c7a13aba7.jpg.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f38c7a13aba7.jpg[/img]
[/quote]

witaj w klubie lauraa :) odżywki z Eveline rzeczywiście dają radę, są niedrogie a przy tym wydajne no i skuteczne. ja ostatnio używałam SOS bo działa super na zniszczone, osłabione i rozdwajające się paznokcie. ma w składzie m.in wapń i kolagen.
"

dobrawa

Post autor: dobrawa »

Może ktoś z was szuka kosmetyków do pielęgnacji włosów - jeśli tak to zobaczcie tu bodyboom/pl/sklep/wlosy.html Są tu kosmetyki naturalne do włosów i skóry głowy. Min znajdziecie tu szampony, peeling do skóry głowy, maski itp. Sprwdźcie same - warto .

nusia

Post autor: nusia »

Ja lubię o siebie dbać. W domu ćwiczę, stosuję rózne kremy, balsamy i masaż na sucho. Poza tym chodze do kosmetyczki Świdnik - gabinetbiolift/pl/ na różne zabiegi. Teraz jest coraz cieplej to już w ogóle człowiek chcę o siebie bardziej dbac.

Lika

Post autor: Lika »

Nie wiem jak Wy, ale ja już od dawna kupując kosmetyki zwracam uwagę na porowatość włosów. Mam włosy wysokoporowate, które wymagają silnego nawilżenia i częstego olejowania. Na stronie internetowej vivetargi/pl/jak-sprawdzic-porowatosc-wlosow-i-dobrac-odpowiednie-kosmetyki-sprawdz-to/ możecie przeczytać sobie artykuł, z którego dowiecie się, jak pielęgnować włosy w zależności od stopnia ich porowatości. Myślę, że taka wiedza może się Wam przydać :)

rita32

Post autor: rita32 »

Najważniejsze to wybrać te, dopasowane do naszych potrzeb. Innych kosmetyków będą potrzebowały włosy naturalne, a innych te farbowane. Szczególnie te blond. Dla takich włosów mogę zaproponować ten szampon bellita/pl/szampony-do-wlosow/kerastase-blond-absolu-bain-ultra-violet-shampoo-250ml . Odżywi i zapewni optymalną pielęgnację.

twórcza

Post autor: twórcza »

Owszem odpowiednia pielęgnacja, to podstawa. Dlatego ja sobie czy mężowi sporo kupuję kosmetyków. Chociażby teraz znalazłam fajne produkty dla męża na faceteria/pl , chociażby znalazłam ta żel do higieny intymnej dla mężczyzn i wiele innych produktów.

shine

Post autor: shine »

Należy pielęgnować ciało nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz, bo nigdy nie wiemy, jak mało życia nam zostało. Na pewno masaż intymny jest interesujący dla osób, które chcą połączyć swoje ciało, duszę i seksualność. Sama nad tym myślę, taki prezent pasuje do mojego chłopaka i zamierzam mu go sprezentować.

polcia

Post autor: polcia »

Wiecie w jaki sposób wybierać kosmetyko do włosów kręconych? Jeśli nie, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj ki24.info/pl/652_materialy-partnera/24809_kosmetyki-do-wlosow-kreconych-jak-wybrac-odpowiednie.html . Macie tam namiar na ciekawy artykuł, który może okazać się niezwykle pomocny. Rozejrzyjcie się tam, poczytajcie i na tej podstawie wybierzcie rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Dzięki temu można wyglądać idealnie.

ODPOWIEDZ