Pielegnacja

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Pielegnacja

Post autor: Madamm »

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to polecam kosmetyki naturalne. Takie produkty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków przez co naprawdę dobrze działają na włosy. Duży wybór dobrych kosmetyków znajdziecie w ofercie sklepu sklep.yasmeen/pl/kosmetyki-naturalne.html . Tu kupicie odżywki sprawdzone i skutecznie regenerujące włosy. Warto pamiętać aby dobierac kosmetyki do konkretnego rodzaju włosów bowiem wtedy najlepiej widać efekty działania

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Pielegnacja

Post autor: kasiunia »

Wiele Pań niestety zapomina o tym ,że włosy trzeba pielęgnować i odżywiać. To znaczy myślą, że je pielęgnują a ograniczają się jedynie do ich mycia i przycinania. Nie o to chodzi, włosy trzeba regularnie odżywiać ,włosy i skórę głowy. Ja i moja siostra korzystamy już kilka lat z suplementów diety Merz Spezial - merzspezial/pl/produkty-merzspezial/ w postaci tabletek i kosmetyków, które działają na nasze włosy i paznokcie.Suplement diety działa już przy drugim opakowaniu.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Pielegnacja

Post autor: caroline »

Odpowiednia pielęgnacja włosów jest bardzo istotna. Warto w tym celu zakupić profesjonalny szampon. Na przykład od Kerastase: sklep.bellita.waw/pl/pl/p/Kerastase-Genesis-Bain-Hydra-Fortifiant-Shampoo-250ml/1539 .

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Pielegnacja

Post autor: niakna »

"jeśli szukacie dobrej odzywki pielęgnacyjnej i wzmacniającej do paznokci to ze swojej strony szczerze polecam diament z Eveline :) jest niedroga a przy tym bardzo skuteczna i wydajna.



[img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8e3b1f71559b.jpg[/img]
"

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Pielegnacja

Post autor: Madamm »

Zastanawiam się nad stosowaniem różnych suplementów diety. Chciałabym jeszcze bardziej wspomagać mój organizm. Przeglądałam kila różnych miejsc, jednak tutaj suplement24/pl/pl/p/Karnozyna-Karnozin-Extra-120-kapsulek/30 chyba udało mi się znaleźć najbardziej skuteczny suplement.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Pielegnacja

Post autor: delikatnaja »

Ja od dawna mam problem z przetłuszczającymi się włosami. Ale trafiłam na tą oferę tu 4szpaki/pl/szampon-normalizujacy-rozmaryn-mandarynka Szampon w kostce nie tylko ma zbawienny wpływ na moje włosy. Ale też dba o skór głowy. A włosy są unosione u nasady i zdrowe i lśniące.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Pielegnacja

Post autor: Dareck »

Dla mnie odpowiednio odżywione włosy to podstawa. Ostatnio wiele informacji na temat nawilżania włosów znalazłam w https://oeparol.pl/jak-mozna-nawilzyc-suche-wlosy/ , teraz wiem jak powinna wyglądać odpowiednia pielęgnacja, która zapobiega wysuszaniu moich włosów. Dodatkowo bardzo ważne jest również nawilżenie włosów od środka przez odpowiednią dietę
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Pielegnacja

Post autor: jusia »

Warto też wiedzieć, co jest modne w danym sezonie jeśli chodzi o stylizację paznokci. Poczytajcie sobie na przykład o paznokciach ombre: easynails/pl/manicure-ombre-staly-trend-w-stylizacji-paznokci/ . Moim zdaniem bardzo oryginalnie wyglądają.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Pielegnacja

Post autor: mariolka »

Ja ostatnio trafiłam na taką ofertę tu bee/pl/12170-farby-i-henny-do-wlosow Są tu propozycje henny i farb do włosow. Duża oferta i ceny promocyjne. Ja używam henny - pielęgnuje moje włosy, pozwala zwalczać łupież. Oczywiście też fabuje włosy.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Pielegnacja

Post autor: puter »

W moim przypadku wiele metod pielęgnacyjnych nie zdało egzaminu, ale super sprawdza się szampon i odżywka Klorane na bazie masła mangowego. Jest bardzo dobry.

ODPOWIEDZ