Prezent

Awatar użytkownika
Mamrot
Posty: 94
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:07

Re: Prezent

Post autor: Mamrot »

Mi ostatnio znajomy podsunął świetny pomysł na prezent. Konkretne to chodzi o broń. Oczywiście legalną. Wszystko czego potrzebujecie w tym zakresie znajdziecie tutaj https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Mój znajomy robi właśnie tam zakupy i bardzo sobie chwali.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Re: Prezent

Post autor: Kejt »

Zastanawiałam się ostatnio co kupić mężowi pod choinkę i w sumie problem rozwiązał się sam bo mężowi zepsuł się zegarek. Rozpoczęłam poszukiwania i trafiłam na fajną stronkę z zegarkami marki Casio yesap/com/zegarki-casio-c-17.html . Mają wiele ciekawych modeli a markę Casio znam od dawna bo zarówno ja jak i mąż mieliśmy już zegarki tej marki i byliśmy zadowoleni.

Dosia
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: Prezent

Post autor: Dosia »

Mam na oku taką fajną stronę z akcesoriami dla dzieci dzieciolandia/com/ . Niedługo będą Święta i Karnawał, więc chyba zamówię stroje do przebrania. Asortyment jest bardzo bogaty i naprawdę warto z niego skorzystać. Ceny są przystępne. Zresztą sami wejdźcie na stronę i się przekonajcie. A jakie bajeczne zabawki i artykuły dla niemowląt są w sklepie.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Prezent

Post autor: caroline »

Wszystko też zależy od tego, dla kogo ma to być prezent. Jeśli chodzi o faceta czy brata - w każdym razie miłośnika motoryzacji - to ja bym postawiła na przykład na przejażdżkę sportowym autem. Taką możliwość znajdziecie na stronie devil-cars/pl/jazda/mitsubishi-lancer-evo-10 . Sądzę, że się spodoba.

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: 24 wrz 2020, 15:10

Re: Prezent

Post autor: Marzena21 »

Jeśli pragniesz się doedukować na niniejszy temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na stronę - układanki drewniane . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najbardziej interesujące info w nawiązaniu do owego tematu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Prezent

Post autor: Dareck »

A co myślicie o broni palnej w formie prezentu dla faceta? Będzie to udany prezent czy może na odwrót? Już coś nawet szukałem pod tym kątem i trafiłem na sklep https://racegun.pl/ . Mają tam ekstremalnie niskie ceny w porównaniu do konkurencji z tego co widzę. Warto coś takiego kupić?
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Prezent

Post autor: niakna »

wszystko zależy od tego czym interesuje się solenizant :) mój ojciec na przykład od dawna interesuje się łowiectwem i myślistwem. Często szuka w Internecie ciekawych akcesoriów i broni. Wiem, ze zagląda regularnie do sklepu lowiec/com/pl/bron/bron-kulowa. Mają tu ogromny wybór w korzystnych cenach, można tu też liczyć na profesjonalne doradztwo i szybką wysyłkę. ja zamierzam mu coś tu kupić na najbliższe urodziny :)

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Prezent

Post autor: mariolka »

Bardzo ciekawą propozycją jest ta książka tu taniaksiazka/pl/ksiazka-dla-ludzi-madrych-marek-regner-p-1434951.html Książka opowiada historię geniuszy, rozwoju ludzkiej myśli i powstawania nauki. Ta książka daje dużo do myślenia i jest na pewno dobrą propozycją dla osób lubiacych poważne tematy.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Prezent

Post autor: jusia »

Prezent nie musi być materialny. Może to być jakaś oryginalna atrakcja, jak na przykład przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym. Widziałam taką możliwość na stronie autonator/pl/tor/krzywa-wroclaw i bardzo mi się ona spodobała. Jestem pewna, że mój mąż byłby z tej atrakcji zadowolony.

Dosia
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: Prezent

Post autor: Dosia »

Zerknij na stronę topowedodatki/pl/ . Według mnie cały asortyment jest godny uwagi. Znajdziesz tam nie tylko biżuterię ze stali szlachetnej, srebrną, platerowaną złotem ale także torebki, okulary przeciwsłoneczne, chusty, szale, a nawet różne dodatki do pokoju dziecięcego. Naprawdę jest w czym wybierać.

ODPOWIEDZ