Dekoracje

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Dekoracje

Post autor: rita32 »

Może warto coś zrobić samodzielnie? Takie dekoracje będą niepowtarzalne. Tutaj dekolo/pl/ masz sklep z materiałami kreatywnymi. Ogromny wybór mają. Wstążki, kleje, materiały, cekiny, koraliki i wiele innych. Z takich materiałów można stworzyć zachwycające kompozycje. Trzeba tylko wykazać się inwencją.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Dekoracje

Post autor: mariolka »

Ja nie mam takich zdolności by sama mogła wykonywać dekoracje. Ale zainteresowała mnie ta oferta tu sklep.green-designers/pl/kategoria/ogrodywertykalne Ogrody wertykalne czyli zielona ściana może być oryginalną dekoracją np zaciemnionych miejsc takich jak przedpokój czy łazienka. Rośliny wygladają naturalnie i nie wymgaja konserwacji, podlewania.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Dekoracje

Post autor: polcia »

Myślę, że za ciekawymi dekoracjami do domu należy rozejrzeć się na spokojnie tutaj galeriaplakatu/com/czarno-biale . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i przede wszystkim praktycznych plakatów, które będą stanowiły nie tylko niesamowitą ozdobę salonu, ale również kuchni czy sypialni. Przemyślcie tentemat.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Dekoracje

Post autor: jusia »

Dodatki są moim zdaniem bardzo ważne jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Jeśli chodzi o salon czy sypialnię to warto postawić na poduszki ozdobne. Widziałam takie poduchy w sklepie MacoDesign: macodesign.eu/poduszki-na-kanape-sofa-set .

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Dekoracje

Post autor: tadekeloel »

Postawiłam w swoim domu na wyjątkowe dekoracje. Zamówiłam piękne, szklane obrazy ze strony tablice-magnetyczne/com/pl/c/Obrazy-szklane/245. Świetnie się prezentują, dopełniają wnętrze i nadają mu nowoczesnego charakteru. To bardzo dobre rozwiązanie i sprawdza się szczególnie w salonie lub sypialni.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Dekoracje

Post autor: delikatnaja »

Dekoracją okien w mieszkaniu są zasłony. Ja trafiłam na taka ofertę tu nietylkofiranki/pl/327-zaslony-szare Bardzo mi się spodobały te szare zasłony. Najbardziej przypadła mi do gustu zasłona wycinana laserowo. W tym sklepie znajduje się wiele ciekawych propozycji, które można wykorzystać do dekoracji mieszkania.

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Dekoracje

Post autor: Bonia »

A co sądzicie o tego typu lustrze nad umywalką? marradesign/pl/aktualnosci/13-5-zasad-wyboru-idealnego-lustra-lazienkowego-wedlug-salvatori

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Dekoracje

Post autor: Bonia »

Zobaczcie jakie wspaniałe reprodukcje dzieł Michała Anioła pikoteka/com/pl/artysta/michal-aniol/345 i nie tylko. Bardzo dobra jakość reprodukcji, bardzo dobrze prezentują się na ścianie.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Dekoracje

Post autor: dobrawa »

Dekoracją pomieszczeń w domu są zasłony. Ja właśnie znalazłam taką ofertę tu miloohome/pl/tekstylia/zaslony.html Są tu zasłony do salonu, sypialni. Moim zdaniem interesująca oferta i to w promocyjnych cenach. Może i was zainteresuje.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Dekoracje

Post autor: kasiunia »

Dekoracje pomieszczeń to bardzo indywidualna sprawa. Każdy sobie tak urządza dom i przyozdabia np. salon , jak mu się podoba. Często zdarza się ,że ozdoby mają wiele wspólnego z naszymi zainteresowaniami. Jeśli np. mój szwagier bardzo interesuje się sztuką współczesną to nie powinno nikogo dziwić , to ,że w salonie na ścianach wiszą reprodukcje obrazów malarzy polskich. Pozdrawiam wszystkich.

ODPOWIEDZ