Elementy dekoracyjne do domu

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: Dareck »

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem elementów dekoracyjnych do domu i szukasz atrakcyjnej oferty to szczerze mogę Ci polecić ten link http://www.torex.com.pl/ . Sam niedawno skorzystałem z ich oferty i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Jakość ich produktów jest bardzo wysoka. Na cenę również nie można narzekać. Gorąco polecam!
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: Lika »

Jeśli planujecie w domu organizację jakiegoś przyjęcia, to na pewno przydadzą się Wam jakieś kolorowe balony. Ja widziałam ostatnio, że można takie zamówić w sklepie internetowym happenings/pl/balony-na-urodziny. Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że wcale nie jest tam drogo ;)

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: mariola »

O tak... Jak planujecie urządzić jakąś fajną domówkę, to zdecydowanie warto postawić na fajne dekoracje. Z całą pewnością balony z helem byłby tutaj wręcz niezbędne. Najlepiej gdzieś w sieci się rozglądnąć za tego typu elementami i pokupować sobie co trzeba.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: polcia »

A ten sklep home-you/com/pl/kuchnia/kawa-herbata/kubki już odwiedzaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Pewnie go kojarzycie. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Przede wszystkim trzeba stawiać na jakość. Takie dekoracje nie tylko ładnie wyglądają, ale również mogą świetnie odmienić każde wnętrze.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: mariolka »

A co powiecie na taką ofertę - zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/149-Lamowki Kolorowe lamówki można wykorzystać do ozdobienia firan, obszycia koców, narzut. Pomysłów może być wiele. Może i was zainspiruje ta propozycja.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: Liza »

Ważne, żeby elementy dekoracyjne były dopasowane do mebli czy kolorów ścian. Dlatego fajnie wykonać część ozdób samodzielnie. Może to też być ciekawe zajęcie dla całej rodziny. Dzieci na pewno chętnie stworzą świecznik czy kolaż. Widziałam, że wszystkie tego typu materiały są na Dekolo/pl. Mają wstążki, koraliki i inne przydatne elementy.

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: tadekeloel »

A co sądzicie o powieszeniu w domu tablicy? Żona namówiła mnie ostatnio na zamówienie jednej od tablice-magnetyczne/com/tablice-magnetyczne.html. Powiesiliśmy ją w kuchni i zapisujemy na niej obowiązki domowe. Dzięki temu nikt się nie miga i każdy wykonuje swoje prace.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: pamira »

Niby to takie proste, a jednak nie do końca. Bo jak udekorować drewnem coś, co już z niego jest? Domy szkieletowe mnie osobiście zainteresowały i dlatego mam problem z zakupieniem dekoracji do nich. Nie wiem, jak ja mam do tego podejść. Mile widziane będą podpowiedzi zakrojone na szeroką skalę.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: jusia »

Przy okazji zadbaj też o dekoracje ścienne. Co powiesz na przykład na zakup takich plakatów: galeriaplakatu/com/obrazy-pop-art/spider-man-triptych-obraz-na-plotnie ? Moim zdaniem takie dekoracje wyglądają naprawdę oryginalnie. Sądzę, że spodobają Ci się.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Elementy dekoracyjne do domu

Post autor: kasiunia »

Aranżacje pomieszczeń w naszym domu robimy raczej sami wraz z mężem. Owszem czasami pomaga nam moja siostra bo już dawno zauważyłam, że zna się na tym całkiem dobrze. Kupując elementy wykończeniowe czy dekoracyjne lubię udać się do galerii, gdzie mamy do dyspozycji więcej niż jeden czy dwa sklepy .W Warszawie takim miejscem jest bez wątpienia centrum handlowe Janki , gdzie znajdziemy wiele sklepów wnetrzarskich, więc z zakupem elementów dekoracyjnych nie ma problemu.

ODPOWIEDZ