Transport ciężkich maszyn

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Transport ciężkich maszyn

Post autor: Dareck »

Witam! Tak jak w temacie... Przymierzam się do przetransportowania maszyny rolniczej w inne miejsce, jednak do tego zadania potrzebuję pomocy profesjonalnej firmy. Znacie kogoś kto specjalizuje się w relokacji? Sporo dobrego czytałem o tej firmie http://niskopodwoziowy.pl/transport-mas ... ch-wroclaw . Co o niej sądzicie?
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: mariola »

A co ze serwisem do maszyn przemysłowych? Czy wiecie komu zlecić naprawa deutz ? Właśnie... Bo, takie rzeczy też warto wiedzieć... Człowiek w końcu nie jest wstanie nigdy przewidzieć kiedy coś się popsuje. Dlatego warto wiedzieć do kogo się w razie czego zwrócić...

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: Lika »

A skoro już o maszynach przemysłowych mowa, to czy macie może w Waszym zakładzie kalibrownik wibracyjny? Gdzie go zamawialiście? Nam bardzo by się coś takiego przydało. Słyszałam, że na przykład firma Wezting Remo takie właśnie kalibrowniki oferuje. Czy ktoś z Was miał może z tą firmą do czynienia? I jak wrażenia? Warto z nią nawiązać współpracę?

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: pierniczek »

Wiadomo, że jeśli chodzi o transport maszyn ciężkich to warto znaleźć taką firmę która przy okazji zagwarantuje nam jej dostarczenie. I tak zaczęłam sprawdzać gdzie takie dobrej jakości maszyny można znaleźć i między innymi znalazłam tutaj mechanica/pl/mobilne-platformy-mobilift-ml/ takie platformy mobilne. A przecież w branży przemysłowej takie platformy na pewno bardzo przydadzą nam się.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: caroline »

Na rynku można bez problemu znaleźć firmy, które się specjalizują w takim transporcie. Tutaj znajdziesz na przykład transport maszyn, koparek Łódź Cukierski: cukierski-auto-hol/pl/transport-maszyn/. Polecam się z nimi skontaktować w tej sprawie.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: lulu88 »

Jeżeli chodzi o transport ciężkich maszyn to trzeba zlecać to sprawdzonym firmom które mają odpowiednie zaplecze i wiedzę. Skorzystaj z oferty translogis/pl/pl/kontakt która potrafi przewieźć każdy towar lądem, morzem czy powietrzem a dodatkowo oferuje bezpośrednie połączenie z Chinami. Dzięki nim towar dotrze na czas i bez uszkodzeń.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: puter »

Witajcie, ja również prowadzę gospodarstwo rolne od wielu, wielu lat. Mój syn wyprowadził się do innej wsi w Polsce i zamierzam mu wysłać swoje maszyny, żeby miał na rozpoczęcie swojej przygody z rolnictwem. Zastanawiałem się jak przetransportować te maszyny, ale widzę, że macie wiele firm do polecenia, które się tym zajmują. Mój znajomy natomiast polecił mi tę firmę inrel/pl/ . Czy ktoś z Was korzystał może z ich usług? Byliście z nich zadowoleni?

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: jusia »

Czasem trzeba też te maszyny przetransportować. W takiej sytuacji może Wam się przydać transport maszyn poznań: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... rt-maszyn/ . Warto zapisać sobie namiary na firmę, która specjalizuje się właśnie w tego typu usługach.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: dobrawa »

Jeśli poszukujesz doświadczonej firmy transportowej, która nie tylko oferuje spedycję i logistykę, ale również zapewnia innowacyjne rozwiązania w zakresie transportu, zerknij na ofertę firmy https://xl-logistics.pl/transport/. Tam znajdziesz szeroki wachlarz interesujących usług, które spełnią Twoje oczekiwania.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: puter »

jak się nim zająć?

ODPOWIEDZ