Transport ciężkich maszyn

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 134
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Transport ciężkich maszyn

Post autor: Dareck »

Witam! Tak jak w temacie... Przymierzam się do przetransportowania maszyny rolniczej w inne miejsce, jednak do tego zadania potrzebuję pomocy profesjonalnej firmy. Znacie kogoś kto specjalizuje się w relokacji? Sporo dobrego czytałem o tej firmie http://niskopodwoziowy.pl/transport-mas ... ch-wroclaw . Co o niej sądzicie?
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

mariola
Posty: 85
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: mariola »

A co ze serwisem do maszyn przemysłowych? Czy wiecie komu zlecić naprawa deutz ? Właśnie... Bo, takie rzeczy też warto wiedzieć... Człowiek w końcu nie jest wstanie nigdy przewidzieć kiedy coś się popsuje. Dlatego warto wiedzieć do kogo się w razie czego zwrócić...

Lika
Posty: 166
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: Lika »

A skoro już o maszynach przemysłowych mowa, to czy macie może w Waszym zakładzie kalibrownik wibracyjny? Gdzie go zamawialiście? Nam bardzo by się coś takiego przydało. Słyszałam, że na przykład firma Wezting Remo takie właśnie kalibrowniki oferuje. Czy ktoś z Was miał może z tą firmą do czynienia? I jak wrażenia? Warto z nią nawiązać współpracę?

pierniczek
Posty: 113
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Transport ciężkich maszyn

Post autor: pierniczek »

Wiadomo, że jeśli chodzi o transport maszyn ciężkich to warto znaleźć taką firmę która przy okazji zagwarantuje nam jej dostarczenie. I tak zaczęłam sprawdzać gdzie takie dobrej jakości maszyny można znaleźć i między innymi znalazłam tutaj https://mechanica.pl/mobilne-platformy-mobilift-ml/ takie platformy mobilne. A przecież w branży przemysłowej takie platformy na pewno bardzo przydadzą nam się.

ODPOWIEDZ