Impreza urodzinowa

Madamm
Posty: 241
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Impreza urodzinowa

Post autor: Madamm »

Jakie organizujecie urodziny dla swoich dzieci? Moja córka w tym roku chce zaprosić koleżanki i zastanawiam się co zrealizować. Kilka pomysłow wpadło mi z urodzinydzieciaka/pl/ , ale nie wiem na co konkretnie postawić i co może zainteresować 8 letnie dziewczynki.

Lika
Posty: 242
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Impreza urodzinowa

Post autor: Lika »

Jeśli interesują Was urodziny dla dzieci Białystok ma taką firmę jak ABC KIDS KLUB, która zajmuje się między innymi organizacją takich właśnie imprez ;) Do wyboru są tam oczywiście różne profile takiej zabawy urodzinowej, między innymi Bal szalonego naukowca, laboratorium, czy też warsztaty artystyczne. Zajęcia są prowadzone w udekorowanej na urodziny sali, więc wszystko ma odpowiednią oprawę. Jestem przekonana, że Wasze dziecko będzie zachwycone :)

armatka
Posty: 31
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Impreza urodzinowa

Post autor: armatka »

A co chcesz kupic w prezencie? myślałaś już nad czymś? ja mojej mamie najchętniej kupiłabym ksiażkę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/kontekstual ... 13522.html Ona uwielbia taką tematykę i jestem pewna że była by bardzo zadowolona z takiego prezentu.

KatC
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Impreza urodzinowa

Post autor: KatC »

Czy może ktoś z Was potrzebuje specjalnej kroplówki wzmacniającej, która złagodzi skutki picia alkoholu? Polecam https://pogotowie-pielegniarskie.pl/kroplowka-na-kaca/, gdzie znajdziecie możliwość skorzystania ze specjalnych kroplówek na kaca.

ODPOWIEDZ