kredyt na kupno mieszkania

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

kredyt na kupno mieszkania

Post autor: mariolka »

Jaki kredyt będzie najlepszy by kupić mieszkanie? Myslę o kredycie hipotecznym - jak myślicie to dobry pomysł?

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: dobrawa »

Szkoda że nie piszesz gdzie chcesz kupić mieszkanie. Bo na śląsku jest biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Które ma mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A co ważne dla klientów mają przygotowany pakiet usług w którym znajdziesz różne formy kredytu. Min jest też kredyt hipoteczny. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego (na stronie) i uzyskać więcej informacji.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: polcia »

Jeśli zdecydujecie się na takie kredyt, to na pewno warto się dowiedzieć co się stanie, jeśli szybciej uda wam się spłacić kredyt hipoteczny. Jeżeli bowiem zastanawiacie się czy należy wam się zwrot odsetek, to na pewno tutaj ambulatorium-kredytowe/pl/wczesniejsza-splata-kredytu-hipotecznego-a-zwrot-odesetek/ warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem ciekawy artykuł na ten temat.

aniula
Posty: 57
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:23

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: aniula »

Razem z moim partnerem szukaliśmy domu naszych marzeń. Jak dobrze wiecie pełno jest ogłoszeń w internecie ale nie do końca byliśmy pewni. Pełno papierkowych spraw, które nas przerażały . Postanowiliśmy poszukać odpowiednie biuro nieruchomości. Kolega nie dawno temu korzystał z artcentrum/com/pl . Też postanowiliśmy im zaufać i jesteśmy bardzo zadowoleni. Doradzili nam nawet jaki kredyt będzie dla nasz najlepszy. Śmiało możemy polecić to biuro.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: pamira »

Ja to chcę Wam co nieco przybliżyć ogólnie w kwestii mieszkania, ale nie mam pewności, czy jestem w stanie. Chodzi o takie venus-and-mars/com/doradca-kredytowy-warszawa/ biura pośredników. Okazuje się, że to o wiele lepszy sposób na wzięcie kredytu hipotecznego. Moim zdaniem warto w ogóle o tym pomyśleć, bo to jest ważne.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: małwa »

Jestem zdania, że nie ma to jak szukanie kredytu dla domu, ale z odpowiedzialnością. Stad sugerowałabym coś takiego kredytywroclaw/com/na-co-zwracac-uwage-zaciagajac-kredyt-konsumpcyjny/ . To jest moim zdaniem o wiele lepszym posunięciem, niż pakowanie się w kredyty, które nas dobijają. Czy macie podobne zdanie? A może jednak ja się mylę?

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: KatC »

Jeśli już będziecie w posiadaniu swojego mieszkania i jesteś z Warszawy to zachęcam do zapoznania się z ofertą moovininteriors/pl/wykonczenia-mieszkan-bemowo/, gdzie zajmują się profesjonalnym wykończeniem wnętrz w dzielnicy Bemowo.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: puter »

Czasami sprawy związane z nieruchomościami nie są tak łatwe. W takiej sytuacji najlepiej jest zdecydować się na pomoc doświadczonej firmy. Ja w takiej sytuacji polecam GRB Nieruchomości. Na ich stronie znalazłem artykuł, z którego dowiedziałem się jak pozbyć się udziału w nieruchomościach, a tego typu wpisów na ich stronie jest więcej.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: twórcza »

"Byle nie brać kredyt franki, bo wiadomo dokąd one prowadzą... Ja słyszałam od znajomej, która teraz walczy z bankiem o swoje dobra z pomocą firmyreplan/pl/ . Dobrze, że w ogóle są takie firmy, które starają się pomóc swoim klientom wygrać walkę z bankiem. W końcu Ci ludzie zostali oszukani..."

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: kredyt na kupno mieszkania

Post autor: kasiunia »

Jak zauważyłam kredyty na zakup mieszkania albo budowę domu są najczęściej zaciąganymi kredytami. Niestety ale stopy procentowe w bankach poszybowały dość mocno w górę. Wszystko za sprawą inflacji , która zagościła w naszym kraju - oby na jak najkrócej. Jak zauważono coraz mniej ludzi będzie teraz zaciągać kredyty - wysokie koszty i brak zdolności kredytowej.

ODPOWIEDZ