Szał zakupow

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Szał zakupow

Post autor: Madamm »

panuje aktualnie szał zakupów Zazwyczaj zaopatrujemy się w rzeczy jakieś na ostatnią chwile. I w tym szale zakupów wolicie latać po centrum handlowym, czy zdecydowanie spokojne zakupy w sklepach internetowych ? Wydaje mi się, ze warto było by tutaj estilex/pl/promocje , rozejrzeć się za niektórymi rzeczami potrzebnymi do domu czy też ciuchami.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Szał zakupow

Post autor: mariolka »

Ja raczej nie szaleje z zkupami. Jeden wyjątek to kupno książek. Mamy dość pokaźne biblioteczki dla dzieci i dla nas rodziców. A właśnie znalazłam taką ofertę tu taniaksiazka/pl/na-boisku-akademia-madrego-dziecka-pierwsze-slowa-nathalie-choux-p-1521885.html To kartonowa książeczka z przesuwanymi obrazkami. Wspomaga rozwój dziecka, rozwijaja sprawność manualną i uczy nowych słów.

Kuba
Posty: 37
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:31

Re: Szał zakupow

Post autor: Kuba »

"Ja się nie dziwię, że ludzie wielu rzeczy nie kupowali. Jak ktoś siedzi w domu na kwarantannie, to nie musi ubierać się do pracy, robić makijażu, obchodzić imienin... Nawet na święta wydaliśmy znacznie mniej niż co roku. Za to teraz, gdy już więcej wolno to pod każdym względem trzeba nadrobić zaległości. Właśnie wybieram się na spóźnione imieniny Zofii. Będzie impreza w ogródku, mam nadzieję, że będzie słońce.Kupiłam dla niej niespodziankowy naszyjnik od Manoki/pl (to sklep z biżuterią ze stali szlachetnej). Zosia jest uczulona na złotą biżuterię i zbiera nową kolekcję. manoki.pl/naszyjnik-z-literka-z-z-perlami,t11253.html

[img]https://www.manoki.pl/naszyjnik-z-literka-z-z-perlami,begafc,gaa,a.jpg[/img]
"

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Szał zakupow

Post autor: nusia »

Według mnie na urlopie może wam się przydać deska do pływania z wiosłem. U nas zdała egzamin śpiewająco. SUPa kupił mój mąż bez mojej wiedzy. Na początku byłam na niego o to zła, ale jak zaczęłam pływać, to szybko zmieniłam zdanie. To naprawdę świetna zabawa i forma treningu, bo jednak sporo mięśni pracuje gdy pływa się na tej desce.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Szał zakupow

Post autor: dobrawa »

Jak mam ochotę zaszaleć na zakupach tu udaję się tu gdpoland/pl/kontakt/ W tym centrum handlowym dostanę wszystko co potrzebne do domu. A też ubrania, buty, odzież dla dzieci i dorosłych. Jest świetnie zaopatrzone i ma niskie ceny. Tu faktycznie można sobie pozwolić na małe szaleństwo zakupowe.

baranka
Posty: 34
Rejestracja: 25 lis 2020, 13:51

Re: Szał zakupow

Post autor: baranka »

Mnie zawsze dopada szał zakupów w sklepach papierniczych.Uwielbiam wybierać kredki,mazaki,flamastry,farby,korektory, cienkopisy adkpapierniczy/pl/140-cienkopisy zwłaszcza kiedy wszystko to jest zamknięte w tak wzorzystych i kolorowych opakowaniach.Już same one przyciągają wzrok, a dzięki nim i ja i moja rodzinka ma spory komfort pisania czy rysowania.

zaradna
Posty: 41
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:28

Re: Szał zakupow

Post autor: zaradna »

"Zakupy to fajna sprawa,wielu osobom to właśnie one poprawiają humor,warto jednak,by były one nie tylko przyjemne,ale też przydatne.Moim ostatnim odkryciem,zakupem,który w moim domu jest wykorzystywany przez wszystkich domowników jest ekologiczny płyn do naczyń biostar/pl/plyn-do-mycia-naczyn

Jest to płyn z naturalnym ekstraktem z aloesu, skutecznie usuwa zabrudzenia, tłuszcz i przypalenia pozostawiając czyste i lśniące naczynia.
"

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Szał zakupow

Post autor: kasiunia »

Robienie zakupów tzw. ciuchów to raczej domena kobiet, choć i panowie lubią dobrze się ubrać i kupują ciuchy zarówno w internecie jak i w tradycyjnych sklepach. Bez względu na to gdzie kupuje się ciuchy warto zapoznać się z informacjami , jakie możemy pozyskać z poradników modowych - confassion/pl/. Dowiesz sie na co zwrócic uwagę kiedy zaczynasz przeglądać wszystkie dresy sportowe czy bluzy.Pewne ich cechy sa niezwykle ważne a inne nieistotne - i te informacje warto poznać.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Szał zakupow

Post autor: pamira »

No, można powiedzieć, że zaszalałam i dopiero coś szokującego Wam pokażę, a mianowicie czarny sufit w lazience . Coś takiego mi odpowiada i zastanawiam się, jak potem dobrać do tego ściany. Na biało? Srebrno? Złoto? Mam na myśli to, że moja łazienka będzie egipska i stylizacje są konieczne. Dajcie znać, co wiecie.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Szał zakupow

Post autor: kasiunia »

Może nie o szale zakupów napiszę ale o korzyściach płynących z robienia zakupów przez internet. W okresach przedświątecznych potrzebujemy dostępu do większych możliwości wyboru jeśli chodzi o różnego rodzaju prezenty. Dla dzieci proponuję zestaw mały odkrywca. To dość proste zabawki, które wymuszają u dziecka myślenie i kreatywność.

ODPOWIEDZ