Aranżacja wnętrz

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: jusia »

Warto także postawić na różnego rodzaju dodatki do wnętrz. Ciekawą opcją są na przykład dodatki takie jak poduszka dekoracyjna beżowa: macodesign.eu/pl/p/Yes-bezowa-aksamitna-poduszka-dekoracyjna/2240 . Dodadzą one wnętrzu stylu i uroku.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: puter »

Ja aranżować mam zamiar kuchnię, szukam mebli i dodatków i jakiejś inspiracji na aranżację. Tutaj gama-sklep/com/pl/a/350-granatowa-kuchnia-z-drewnem widziałem że mają całkiem ładne meble i dobre ceny też na nie. Znacie może ten sklep już?

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Krótkie pytanie, czy sami radzicie sobie z wystrojem wnętrz w waszych mieszkaniach, czy sami je aranżujecie i wyposażacie. Generalnie sama wraz z mężem dajemy sobie radę, choć czasami ostatnio pomaga mi siostra. Myślę ,że ma niewątpliwie w tym zakresie talent , choć często też posiłkujemy się propozycjami zawartymi w internecie. Bardzo podobała mi się kuchnia otwarta - meble-halupczok/pl/blog/kuchnia-z-jadalnia-centralne-miejsce-domu/ i takie marzenie udało mi się zrealizować.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: małwa »

Oj, ja mam różne pomysły na to, jak ma wyglądać moja łazienka, ale na pewno będę miała problem z salonem. Na niego koncepcji w ogóle nie mam. A tak ogólnie to wiem, że może się udać umywalki łazienkowe podwójne założyć. Moim zdaniem prześwietnie to wygląda i jestem w pełni zdecydowana na to.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: dobrawa »

Ktoś już wspominał o prześcieradłach. Zobczcie więc tu nietylkofiranki/pl/195-Przescieradla-z-gumka Prześcieradła z gumka z różnych materiałów w różnych kolorach. Moim zdaniem prześcieradła z gumkasą najlepsze. A jeśli chodzi o materiał to ja lubię prześcieradło z satyny poliestrowej.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: caroline »

Może ciekawe elementy dekoracyjne? Oryginalnym rozwiązaniem jeśli chodzi o aranżację wnętrza są też dodatki - takie jak na przykład lamele na ścianę. Na tej stronie widziałam także klej montażowy do lameli: golddoor/pl/pl/products/klej-montazowy-gold-door-do-listew-przypodlogowych-i-lameli-18554.html . Sama poważnie biorę więc pod uwagę ich zakup.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: delikatnaja »

Mi ostatnio w oko wpadła ta propozycja tu miloohome/pl/ml4631-biblioteka-rossel-1d3s-70x45x200cm.html Mim zdaniem bardzo ładna bibliteka, kttórą można wykorzystać do aranżacji danego pomieszczenia. Mi by pasowała do sypialni. Dobrze że na stronie są podane dane kontaktowe. Mogę zamówić biblioteczkę w innym kolorze i o innych parametrach.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: niakna »

Ja bardzo dobrze czuję się we wnętrzach, urządzonych w takim wiejskim klimacie :) uwielbiam otaczać się drewnem i jasnymi kolorami. Jeśli ktoś z Was szuka obecnie drzwi zrobionych z sosny czy dębu to warto zgłosić się do producenta Kris Drzwi kris-drzwi/pl/. Szeroki wybór, realizacja zamówień indywidualnych, profesjonalna obsługa, Mają doświadczenie i znają się na swoim fachu.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: jusia »

Jakie dekoracje ścienne macie w swoich domach? Ja właśnie szukam czegoś oryginalnego i widziałam w sieci takie oryginalne plakaty: galeriaplakatu/com/ramy-czarne/rama-a3-czarna-drewniana-29-7x42-cm . Wydaje mi się, że to może dać całkiem ciekawy efekt.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: twórcza »

Z całą pewnością warto też zastanowić się teraz nad tym, jak udekorujemy nasze wnętrza. Mnie panele ścienne 3d . Dzięki nim z nawet najnudniejszych wnętrz możemy wydobyć to coś, ten charakter, także warto się zastanowić nad tego typu dekoracjami do wnętrz. Myślę, że warto je u siebie wykorzystać...

ODPOWIEDZ