urodzinowa impreza

Madamm
Posty: 241
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

urodzinowa impreza

Post autor: Madamm »

Zastanawiałam się co mogłabym wykombinować na urodziny syna dla niego i jego kolegów. Nie wiem co mogłabym zrobić. Czytałam tutaj https://www.urodzinydzieciaka.pl/ o kilku fajnych pomysłach bo już nie wiem co wykombinować. Coś mi jeszcze podpowiecie?

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Re: urodzinowa impreza

Post autor: Kejt »

Jeżeli szukasz miejsca w Warszawie w którym zorganizujesz świetnie przyjęcie urodzinowe to polecam zajrzeć do restauracji Bubbles. Doskonale nadaje się na tego typu imprezy. Mają bardzo smaczne jedzenie i bardzo duży wybór alkoholi. Jeżeli lubicie bąbelki to miejsce dla was.

Lika
Posty: 242
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: urodzinowa impreza

Post autor: Lika »

A jakie będziecie piekli ciasta na urodziny dziecka? czy wiecie już, w jaki sposób udekorujecie te ciasta? Co byście powiedzieli na to, żeby zastosować różnokolorowe barwniki spożywcze, takie jak na stronie internetowej https://kolorowytort.pl/4-barwniki-spozywcze? Moim zdaniem efekt może być niesamowity, dzieciakom na pewno się spodoba :) A może mieliście już z takimi barwnikami do czynienia?

zaradna
Posty: 39
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:28

Re: urodzinowa impreza

Post autor: zaradna »

Młodzież obecnie ma wszechstronną wiedzę,dlatego też warto dać im możliwość wykazania się i z pomocą firmy Ekspedycja zorganizować im grę terenową albo miejską oparta o znane programy telewizyjne takie jak Azja Express czy Agent Gwiazdy https://ekspedycja.pl/portfolio/niezapomniane-urodziny

ODPOWIEDZ