Alkoholizm

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Alkoholizm

Post autor: Kejt »

Cześć, czy wiecie że problem z alkoholizmem jest coraz powszechniejszy? Niedawno moja znajoma mówiła mi że jej mąż przebywa na terapii w ośrodku Forest bo było już z nim bardzo źle.. Coraz częściej słyszę że ktoś jest uzależniony.. jak myślicie co może być tego przyczyną?

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Alkoholizm

Post autor: caroline »

W walce z uzależnieniem przydatna może być pomoc psychologa. Dlatego właśnie warto rozważyć terapię uzależnień. Na przykład w Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie psycholog-ms/pl/terapia-uzaleznien/ .

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Alkoholizm

Post autor: nusia »

Jeśli szukasz sprawdzonego alkomatu to tutaj alko-maty/pl/5-blokada-alkoholowa znajdziesz bardzo szeroką ofertę. Myślę, że bez problemu wybierzesz alkomat a nawet blokadę alkoholowa jeśli będzie taka potrzeba. My zastanawiamy się nad zamontowaniem takiej blokady w samochodzie teścia. Mamy już dosć pilnowania go.

Dosia
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: Alkoholizm

Post autor: Dosia »

Niestety coraz częściej słyszy się o problemie uzależnienia i wiele osób po prostu rozkłada przy tym ręce. A wystarczy poszukać odpowiedniej poradni do leczenia. Choćby taki Ośrodek Borowik, w którym odbywa się terapia stacjonarna, terapia dla par oraz skuteczna detoksykacja.

ODPOWIEDZ