Olejek CBD od Alba Hemp - co myślicie?

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Olejek CBD od Alba Hemp - co myślicie?

Post autor: jolanta4060 »

Cześć wszystkim. Jestem ciekawa, co myślicie o olejkach CBD? Zaczęłam stosować już miesiąc temu olejek CBD od Alba Hemp, który możecie znaleźć na bit.ly/olejki_cbd_albahemp. Na ich stronie macie nie tylko olejki, ale również żywność i inne produkty CBD. Ja sam olejek stosuję już miesiąc i mogę powiedzieć, że bardzo mi pomaga zwłaszcza przy bezsennych nocach i widać poprawę mojego samopoczucia przy nerwowych sytuacjach. Co myślicie?

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Olejek CBD od Alba Hemp - co myślicie?

Post autor: rita32 »

Nie znam tych olejków. Ale generalnie o olejkach dużo dobrego się słyszy. W tym artykule masz na przykład sporo informacji o dobroczynnych właściwościach olejków eterycznych. Są teżz porady jak je stosować. Rzuć okiem, na bezsenność też pewnie coś się znajdzie.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Olejek CBD od Alba Hemp - co myślicie?

Post autor: lulu88 »

Ja osobiście jestem wielką fanką produktów na w postaci CBD bo bardzo mi pomogły. Miałam duży problem z rzuceniem palenia dopóki nie zaczęłam stosować produktów z tej strony 4ease/pl/kategoria/hasz-haszysz-cbd Zamiast papierosów zaczęłam palić hasz z pomocą waporyzatora. Efekty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły bo nie dość że rzuciłam palenie to jeszcze zregenerowałam organizm i czuję się lepiej.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Olejek CBD od Alba Hemp - co myślicie?

Post autor: shine »

Nie znam tej firmy, ale ogólnie konopiami i produktami, jakie się z nich tworzy, się zainteresowałam. Takie laume/pl/ macie firmy jeszcze, które produkują i olejki i kosmetyki. I to, że te produkty pierwsze uspokajają, to wiem, ale czy również mogą dodatkowo dobrze wpływać na skórę? Jak myślicie? Jak to widzicie ogólnie?

ODPOWIEDZ