Budowa domu

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Budowa domu

Post autor: małwa »

Cześć, jak wygląda u was wygląda budowa domu? Ja się nad projektem zastanawiam, bo tu https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-7 mam na oku piękny domek w idealnej dla mnie bryle, ale waham się, czy dam radę z taką budową. Dlatego mam nadzieję, że to dla mnie naprawdę dobrym podejściem będzie, żeby to skosztorysować.

kasiunia
Posty: 413
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Budowa domu

Post autor: kasiunia »

Pudowa domu jak wiadomo zaczyna się od podjęcia decyzji o jego budowie. Najważniejszym zadaniem już na wstępnym etapie jego budowy jest wybór dobrego projektu budowlanego. W tym samym czasie powinniśmy dać wykonać kosztorysy budowlane. Moim zdaniem bez informacji o kosztach tej inwestycji budowlanej nie ma co zabierać się z realizację budowy. To są znaczące kwoty więc trzeba się odpowiednio do tej inwestycji przygotować.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Budowa domu

Post autor: mariolka »

A może przyda się wam ten artykuł mówiący o ekonomicznych rozwiązaniach do budowanego domu. Zobaczcie tu https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... racja.html Mowa w nim o wentylacji z rekuperacją,
omowiono różne propozycje, które podnoszą jakość naszego życia i pozwalają dbać o ekologię. Warto zainteresować się z tymi propozycjami. Na stronie podane są dane kontaktowe.

caroline
Posty: 225
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Budowa domu

Post autor: caroline »

Znalezienie dobrego fachowca do remontu nie jest nigdy łatwym zadaniem. Dlatego najlepiej wybierać osoby z polecenia. W moim przypadku był to dobry elektryk - usługi elektryczne 24h Warszawa Opal: http://elektrycy.warszawa.pl/ .

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Budowa domu

Post autor: małwa »

Wiecie, jak wygląda ogólnie wstawianie wielu rodzajów tak naprawdę mieszkań? W sumie do tego konieczne będą nam na pewno deskowania cylindryczne , bo bez tego nie uda nam się nic zrobić. Dlatego warto ogólnie wiedzieć, gdzie coś takiego można ogarnąć. Na pewno w firmie Zremb Poland.

puter
Posty: 637
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Budowa domu

Post autor: puter »

Niestety, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo kosztowna jest budowa domu. Myślę, że warto wiedzieć, jakie mamy inne możliwości, jeśli chodzi o zamieszkanie, a jedną z takich możliwości jest najem instytucjonalny https://wroclaw.mdr.pl/ . Osiedle jest objęte dopłatami do czynszów w ramach programu „Mieszkanie na Start”.

ODPOWIEDZ