Jak polepszyć samopoczucie?

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Jak polepszyć samopoczucie?

Post autor: polcia »

Warto przede wszystkim naturalnie dbać o swoje zdrowie. W dzisiejszych czasach jest to podstawa. Słyszeliście o ssaniu oleju? Na tej stronie naturalnieozdrowiu/pl/ssanie-oleju-efekty-mity-i-opinie/ jest ciekawy artykuł na ten temat, gdzie jest wszystko dokładnie wytłumaczone. Dowiecie się tam bowiem co jest faktem, co jest mitem. Jest tam mnóstwo przydatnych informacji, które z pewnością pomogą wam podjąć właściwą decyzję.

kasiunia
Posty: 413
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Jak polepszyć samopoczucie?

Post autor: kasiunia »

Podstawą dobrego samopoczucia jest uprawianie sportów (czyli ruch) oraz zdrowa dieta żywieniowa. Dobrze wiemy jak w polskiej kuchni ważne są potrawy smażone. W związku z tym powinniśmy zadbać o to aby do smażenia używać oleje o wysokiej temperaturze dymienia. Najlepszym olejem jest olej rzepakowy , bo temperatura dymienia oleju rzepakowego to aż 242 st.C.

puter
Posty: 637
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Jak polepszyć samopoczucie?

Post autor: puter »

Jeśli nie jest ono najlepsze, to może warto wykonać komplet badań? Są też konkretne objawy, które mogą świadczy o chorobie, jaką jest cukrzyca. Sprawdźcie stronę https://kobietytomy.pl/badanie-glukozy- ... -cukrzycy/ , aby poznać podstawowe badania, które w cukrzycy się wykonuje.

ODPOWIEDZ