Artykuły medyczne

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Artykuły medyczne

Post autor: pierniczek »

Tak jak w temacie poszukuję dobrze zaopatrzonego sklepu medycznego w wszelkiego typu artykuły medyczne. A najbardziej chodzi mi o pulsoksymetry. Bo zaczęłam pracę w domu opieki i stwierdziliśmy, że taki sprzęt znacznie by nam niektóre rzeczy ułatwił. Więc szperałam w internecie i tak też udało mi się znaleźć teką ofertę ceneolokalnie/pl/krakow/pulsoksymetry/ gdzie o dziwo mają dość szeroki wybór w takim sprzęcie także pod względem finansowym.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Artykuły medyczne

Post autor: karinaMa »

Praca w domu opieki faktycznie jest sporym zagrożeniem, szczególnie dzisiaj. Niestety, ale wirus krąży w DPSach bardzo intensywnie. Dobrze, że szukasz odpowiednich środków medycznych. Wiem, że zarówno pulsometry, jak i środki ochrony osobistej, możesz zakupić w dobrej cenie w spacemed/pl/pl/c/Rekawice-medyczne/14 Warto tam zajrzeć i przekonać się, jak korzystne oferty tam znajdziesz dla siebie.
WPIS REKLAMOWY

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Artykuły medyczne

Post autor: niakna »

To dobrze, ze w sieci są miejsca, gdzie można bez problemu zaopatrzyć w się w różnego rodzaju artykuły medyczne. Ja najczęściej kupuję obecnie różnego rodzaju środki ochrony indywidualnej jak płyny do dezynfekcji czy maseczki ochronne. Wszystko to i znacznie więcej znajdziecie na pewno w sklepie Impilo impilo.pro/. Świetna jakość produktów, rozsądne ceny, szybka wysyłka.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Artykuły medyczne

Post autor: rita32 »

W branżowych sklepach medycznych jest największy wybór róznych sprzętów. Widziałam, że sklep MegaMedic ma w ofercie kulę ortopedyczną megamedic/pl/laski-i-kule-inwalidzkie . Przyda się przy problemach z poruszaniem się. W sklepie dostępne są różne rodzaje kul, a większość z nich ma przystępną cenę. Jakość też jest dobra, bo ich artykuły pochodzą od znanych producentów.

ODPOWIEDZ