Stomatolog z Gdańska dla dziecka

aid

Stomatolog z Gdańska dla dziecka

Post autor: aid »

Polećcie proszę jakiegoś dobrego stomatologa dla dzieci na pierwszą wizytę, ktory bedzie miał podejscie do dzieci ale tez bedzie bardzo dobrym specjalistą

Miranda

Re: Stomatolog z Gdańska dla dziecka

Post autor: Miranda »

Dobre podejście ma ten Dentysta z Gdańska. Mogę jak najbardziej polecić dla małych pacjentów.
Ze swojej strony proponuję, aby pierwsza wizyta była konsultacją (bez wiercenia w zębie), gdzie lekarz pokarze dziecku fotel, narzędzia, opowie o zębach i dopiero jak dziecko zobaczy to wszystko - druga wizyta z robotą 😉 U nas tak było i Młody uwielbia chodzić do dentysty. Dostał prezent tj. nadmuchaną rękawiczkę lateksową, na której p. doktor narysowała buzię z zębami.

karinaMa

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak. Chodzi w końcu o to, byście zadbali o jak najlepszą opiekę stomatologiczną dla Waszego dziecka. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście pomyśleli o takich gabinetach jak dentistica/com/pl/ bo w nich możecie liczyć na najlepszą pomoc w przypadku problemów z uzębieniem. Powinniście już teraz tam zajrzeć.
materiały promocyjne

niakna

Post autor: niakna »

Ja polecam doktor Renatę z kliniki Platinum Dent, z Gdyni platinum-dent/pl/. Ma świetne podejście i do dzieci i do dorosłych. Nowoczesne wyposażenie, skuteczne i bezbolesne leczenie, przystępne ceny zabiegów. Klinika działa obecnie oczywiście w ramach reżimu sanitarnego.

lauraa

Post autor: lauraa »

Też kiedyś jeździłam do Trójmiasta do stomatologa ale od jakiegoś czasu leczę się w moim mieście, w klinice Verde Clinic w Redzie. Mają tu świetnych lekarzy, każdy z nich ma swoją specjalizację. Bardzo sympatyczni, otwarci a przy tym delikatni. na miejscu można wykonać badania diagnostyczne a ceny mają tu wyjątkowo przystępne.

expression

Post autor: expression »

W tym roku planuję otworzyć swój gabinet stomatologiczny - na razie zastanawiam się, jaki sprzęt i akcesoria do niego kupić. Na stronie https://sklep.marrodent.pl znalazłem naprawdę spory wybór dobrej jakości sprzętu i się nad nim zastanawiam - czy ktoś z niego korzysta?

ODPOWIEDZ