Gabinet lekarski - udogodnienia

kasiunia
Posty: 413
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Post autor: kasiunia »

Już sam fakt ,że mamy tak dużo różnych specjalistycznych gabinetów do dyspozycji jest olbrzymim udogodnieniem. W wielu przypadkach wczesne rozpzonanie jest niezwykle istotne dla dalszych rokowań i leczenia. Na przykład bardzo ważna jest diagnostyka astmy oskrzelowej i jej wczesne rozpoznanie. Leczenie przebiega wtedy całkiem obiecująco.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Post autor: karinaMa »

Tylko że jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu lekarskiego, to raczej oczywistym jest to, że warto sięgać po produkty, które realnie mogą okazać się korzystnym wsparciem. Na stronie https://www.brandvital.eu/urzadzenia-od ... ory-tlenu/ czytałam na temat koncentratorów tlenu i zastanawiam się, w jakich przypadkach warto stawiać na tego typu elementy. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w doborze takiego wyposażenia?
WPIS REKLAMOWY

armando
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2020, 11:59

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Post autor: armando »

Co do udogodnień w gabinetach lekarskich, to polecam wam przeczytać bardzo interesujący artykuł na temat przetargów na stronie https://netpas.com.pl/najciekawsze-prze ... im-czasie/ Jest to ciekawy serwis z wieloma nowinkami oraz przypominaczami na temat medycyny oraz tego jak ułatwiać sobie pracę.

puter
Posty: 637
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Post autor: puter »

Wiedzieliście natomiast, że powstała alternatywa dla gastroskopii i kolonoskopii? Jest nią kapsułka BioCam. Mnie ostatnio zainteresowało to, ile kosztują kapsułki endoskopowe cena , bo myślałem, żeby takie baranie sobie wykonać.

armatka
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Post autor: armatka »

Jak prowadzisz własny gabinet lekarski to na pewno spodoba Ci się oferta firmy jaką jest https://www.inmed.pl/katalogi/ posiadają bardzo profesjonalne wyposażenie bloków operacyjnych oraz sal chorych. Na pewno znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz w własnym gabinecie w nie wysokich cenach.

niakna
Posty: 135
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Post autor: niakna »

Ja doceniam fakt, że w wielu przychodniach wciąż są dostępne konsultacje online, także z lekarzami specjalistami. Przykładowo w Medivicie w Warszawie, takie e-konsultacje można zrobić u lekarza medycyny pracy https://badania.medycynapracywawa.pl/. To duże udogodnienie dla pacjenta, który potrzebuje zrobić badania wstępne czy okresowe do pracy a nie ma akurat możliwości by dojechać do placówki na Mokotów.

mariola
Posty: 154
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Gabinet lekarski - udogodnienia

Post autor: mariola »

Też właśnie otwieram swój gabinet lekarski i rozglądam się za wyposażeniem do niego i dla siebie. Aktualnie natrafiłam na firmę https://www.sklep.jullita.pl/50-odziez-medyczna-meska , która oferuje uniformy medyczne i tak zastanawiam się nad tym czy u nich nie dokonać zakupu? Co wy na to?

ODPOWIEDZ