Odchudzanie

aniula
Posty: 57
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:23

Odchudzanie

Post autor: aniula »

Jakie macie sprawdzone diety na odchudzanie i ile schudłyście ? ja już kilkakrotnie wypróbowałam różnych diet i zero efektów, a ćwiczyłam. Zaczełam sporo czytać w necie na temat odchudzania sztukaodzywiania/pl/ i wiem już jakie błędy popełniałam. Szkoda że wczesniej nie czytałam poradników na temat odchudzania.

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: Odchudzanie

Post autor: lauraa »

Odchudzanie to bardzo złożony proces. Najważniejsza jest zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i pozytywne nastawienie :) bo taka jest prawda, że to co i jak myślimy o sobie i jak radzimy sobie z kryzysami też ma wpływ na efekt końcowy :) ja jestem za tym, by korzystać z pomocy profesjonalistów, we Wrocławiu polecam poradnię Rymkiewicz System olgarymkiewicz/pl/. Indywidualne podejście do pacjenta, dogodne terminy, niewygórowane ceny. Na pewno warto skorzystać z takiego wsparcia.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Odchudzanie

Post autor: niakna »

ja mieszkam co prawda w Warszawie ale też miałam układaną dietę przez dietetyka z tej poradni Rymkiewicz System :) Prowadza też konsultacje online więc ich oferta jest skierowana dla każdego. super ludzie, kompleksowa oferta no i ogromna skuteczność.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Odchudzanie

Post autor: polcia »

Tutaj mediderm/com/pl/oferta/liposukcja-2/liposukcja-kolan sobie zerknijcie. Niewątpliwie warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. Trudno bowiem odchudzić kolana np. poprzez dietę czy ćwiczenia. Trzeba bowiem korzystać z zabiegów, które się sprawdzają. Można bowiem w ten sposób pozbyć się problemu i wyglądać idealnie.

Awatar użytkownika
Myecia
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 18:56

Re: Odchudzanie

Post autor: Myecia »

Nie znam się na tym niestety. Może ktoś inny pomoże?
Wiara w duszę jest wszystkiem raczej, aniżeli zabobonem, i nie jest tylko jakimś klerykalnym środkiem uwodzenia.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Odchudzanie

Post autor: KubaKoso »

Wiecie może coś na temat lipolizy? Zastanawiam się nad tym zabiegiem wyszczuplającym, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Warto z niego skorzystać? Dzisiaj znajoma poleciła mi taką stronę https://cmeik.pl/oferta/lipoliza/ . Co o niej sądzicie? Korzystał już ktoś może z ich usług? Z tego co widzę to są to profesjonaliści, którzy porządnie podchodzą do każdego zabiegu. Dodatkowo cena za ich usługi jest naprawdę rozsądna. Warto w nich zainwestować? Dajcie znać, dzięki.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Odchudzanie

Post autor: pierniczek »

Co do odchudzania to nie jetem w tym temacie na bieżąco ale za to moja siostra odkąd pamiętam dba o linię i stosuje jakieś tam diety. Ostatnio nawet skusiła się na catering dietetyczny bo jednak przygotowane tych posiłków zajmuje jej bardzo dużo czasu. Poza tym dzięki poleceniu znalazła bardzo ciekawą ofertę takiego cateringu tutaj dietly/pl/catering-dietetyczny/janikowo Kto wie może i ja znajdę tutaj coś dla siebie

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Odchudzanie

Post autor: Viki »

Są bardzo różne sposoby na pozbycie się nadprogramowych kilogramów. Chyba jednym z najczęściej wybieranych sposobów jest zażywanie suplementów odchudzających. Zanim jednak na jakieś się zdecydujecie to warto przeczytać, jak naprawdę działają takie środki. Na stronie tantus/pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ znajdziecie kompleksowe informacje dotyczące preparatów odchudzających.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Odchudzanie

Post autor: Dareck »

A jakie suplementy diety polecacie? Jesteście w stanie coś zasugerować? Ja się obecnie zastanawiam np. nad https://www.sklepzycia.pl/suplementy-ta ... dchudzanie
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Odchudzanie

Post autor: Lika »

Sporo na temat odchudzania możecie się również dowiedzieć ze specjalnego poradnika na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/jak-schudnac-poradnik-video/. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo porad i wskazówek dotyczących utraty zbędnych kilogramów, polecam ;)

ODPOWIEDZ