jak dbać o cerę problematyczną ?

baasia
Posty: 18
Rejestracja: 08 mar 2021, 09:38

jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: baasia »

Witajcie :) mam cerę problematyczną i nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniej pielęgnacji. Do tej pory kosmetyki do pielęgnacji kupowałam zwykle w drogeriach, najczęściej korzystałam z promocji. Nie udało mi się jednak znaleźć nic skutecznego. może podzielicie się swoimi sprawdzonymi produktami ?

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: lauraa »

szukaj przede wszystkim kosmetyków naturalnych, one są nie tylko bardziej skuteczne ale też bezpieczne co ma duże znaczenie podczas pielęgnacji skóry trądzikowej, coś o tym wiem... takie pierwsze lepsze produkty z drogerii często nasilają problem zamiast go niwelować.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: niakna »

zgadzam się z koleżanką wyżej. im bardziej naturalny kosmetyk tym lepiej :) ja jestem wielką fanką pielęgnacji koreańskiej, bardzo lubię kosmrtyki Muldream :)

baasia
Posty: 18
Rejestracja: 08 mar 2021, 09:38

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: baasia »

ooo nie znam ich, napiszesz coś więcej ? gdzie mozna je kupić ?

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: niakna »

"
ooo nie znam ich, napiszesz coś więcej ? gdzie mozna je kupić ?
[/quote]


no pewnie, to żadna tajemnica :) mają naturalny skład a do tego są wegańskie, nie testowane na zwierzętach. jesli chodzi o skórę problematyczną to polecam tą serię zieloną. kup sobie na początek np krem i serum. Dodatkowo maski w płachcie polecam, stosuje regularnie, są świetne :) kupisz je w e-sklepie Muldream albo w drogeriach Douglas.
"

baasia
Posty: 18
Rejestracja: 08 mar 2021, 09:38

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: baasia »

dzięki wielkie za pomoc :) byłam ostatnio uziemiona w domu ale w najbliższy weekend przejadę się do galerii na zakupy i zobacze co to za cudeńka :)

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: niakna »

no koniecznie, jak masz taką możliwość to jedz i zaszalej na zakupach. Twoja skóra na pewno Ci za to podziękuje i odwdzięczy się pięknym wyglądem i świetną kondycją :)

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: rita32 »

Moim zdaniem podstawą jest dobór odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Bardzo popularne są teraz produkty z ceramidami, które są doskonałą alternatywą dla zabiegów w salonach. Tutaj cocolita/pl/serum-z-ceramidami masz szeroki wybór takich kosmetyków. Regenerują, odżywiają i chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Warto przetestować i wybrać odpowiednie dla siebie.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: jolanta4060 »

Osobiście polecam zacząć stosować olejki CBD wieczorem zamiast kremu, zobaczycie że rano buzia jest dużo bardziej promienna. Olejki konopne regulują wydzielanie sebum a z tym chyba mam największy problem odkąd skończyłam 15 lat.. Ważne żeby olejek był dobrej jakości ja zamawiam na stronie bit.ly/olejki_cbd_albahemp i jestem bardzo zadowolona :D

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: jak dbać o cerę problematyczną ?

Post autor: puter »

Wiele osób zmaga się również z problemem zmarszczek, które potrafią nieco obniżyć naszą samoocenę, dlatego uważam, że warto sięgnąć po sprawdzone produkty, które będą w stanie nam pomóc. Fajną propozycją dla mnie jest seria Gold Peptides od Eveline, w której można znaleźć kremy i serum.

ODPOWIEDZ