Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Weronika9
Posty: 88
Rejestracja: 05 kwie 2020, 16:35

Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Post autor: Weronika9 »

Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Imma
Posty: 91
Rejestracja: 02 lut 2020, 13:00

Re: Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Post autor: Imma »

"Hmm, nie mam pojęcia, ale faktycznie z tego co wiem,

to i włosy się sypią przy braniu hormonów i paznokcie... w ogóle niełatwo jest się leczyć w ten sposób,

zwłaszcza jak nie ma wyjścia i trzeba.

Tu drturowski/pl/pl/blog/wplyw-hormonow-na-wlosy/ masz ciekawy tekst w temacie, zerknij sobie.
"

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Post autor: Liza »

Na kondycję włosów wiele czynników ma wpływ, dlatego na co dzień warto korzystać z profesjonalnych kosmetyków. Słyszałam, że Moroccanoil to gama kosmetyków do włosów suchych i zniszczonych. Ich preparaty sprawią, że włosy będą mocne, nawilżone i odzyskają elastyczność. Zyskają też piękny połysk. Więcej informacji na ten temat jest tutaj bellita/pl/moroccanoil .

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Post autor: nusia »

Ja uważam, ze peruki np. z perukaradom/pl/gdzie-kupic-peruki/ to świetny sposób na ukrycie zniszczonych, wypadających włosów lub [o prostu szybką metamorfozę. Już od jakiegoś czasu myślę o kupnie peruki i chyba w końcu to zrobię. Póki co jedna mi wystarczy.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Post autor: wiki07 »

Na pewno trzeba zwrócić uwagę na rodzaj szamponu. Jeśli macie osłabione włosy, które dodatkowo wypadają i mają skłonność do łamania się, to sprawdźcie ten szampon manada/pl/elseve-arginine-resist-szampon-250-ml . Redukuje wypadanie włosów i sprawia, że włosy są piękne, nawilżone i mocne. Efekty czuć już po pięciu użyciach, dlatego warto w tak prosty sposób zadbać o włosy i zmniejszyć ich łamliwość.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Jak można poprawić kondycję włosów przy braniu leków hormonalnych?

Post autor: caroline »

Myślę, że warto także wziąć pod uwagę możliwość przedłużenia włosów. Jeśli chodzi o metody przedłużania to myślę, że nanoringi będą odpowiednim wyborem. Tutaj poczytacie o tej metodzie więcej: https://www.iwoman.pl/uroda/fryzury/prz ... gi-114367/ .

ODPOWIEDZ