Gdzie kupujecie kosmetyki?

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: pamira »

Dzięki za polecenia zerknę sobie w wolnym czasie. Tak naprawdę jestem przekonana, że wiele osób wciąż szuka produktów dla siebie. Dlatego miło mi jest was poinformować, że magazyn Ceneo magazyn.ceneo/pl/artykuly/dobry-krem-do-rak ma dla was fajne porównanie odnośnie kremów do rąk. W ogóle piszą na ciekawe tematy, jak zauważyłam.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: pamira »

ok

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: mariola »

sup

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: pierniczek »

Hejka. No właśnie sama jestem ciekawa gdzie najczęściej kupujecie dobrej jakości kosmetyki? Bo ja to zazwyczaj kupuję kosmetyki w drogeriach stacjonarnych lecz nie zawsze można tam dostać to co się chce. Dlatego też jak koleżanka pokazała mi ofertę tej drogerii perfumesco/pl/promocje-kosmetykow i muszę powiedzieć że mają tam super promocje także na pewno coś sobie wybiorę i zamówię

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: dobrawa »

Czasami zamiast kosmetyków warto kupić dobre mydło np te bee/pl/mydlarnia-4-szpaki-mydlo-weglowe-110-g_p1357078.html Czarne mydło z aktywnym węglem. To mydło jest kosmetykiem, który otwiera i oczyszcza pory, wyrównuje koloryt skóry. Bardzo dobre gdy mamy problemy z trądzikiem lub zaskurniakami. Skuteczne i niedrogie.

Jodełka
Posty: 66
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:34

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: Jodełka »

Zwykle kupowałam w stacjonarnych drogeriach, ale zauważyłam, że oferty w internecie są dużo bogatsze i korzystniejsze cenowo. Chciałam sobie kupić jakiś dobry kosmetyk na noc i trafiłam na taką pelengacyjną maskę icolway/pl/wszystkie-produkty/44-atelomaska-na-noc . Kusi mnie aby ją kupić, bo musi mieć naprawdę niesamowite właściwości. Zależy mi, aby budząc się po nocy mieć świeżą i zregenerowaną cerę.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: KatC »

Głównie stacjonarnie, ale szukam właśnie jakiś drogerii internetowych :)

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: Madamm »

Staram się szukaćdobrych kosmetyków ale najpierw chce upewnić sie co na problemy ze skórą było by najlepsze. Z tego co czytalam tutaj aptekagalen/pl/blog/pekajaca-skora-na-dloniach warto inwestować właśnie w takie naturalne kosmetyki bo najlepiej działają na skórę.

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: Bonia »

Dlaczego w twojej kosmetyczce powinien znaleźć się jeden z kremów pod oczy? To bardzo proste – formuły mają przede wszystkim właściwości odżywcze i nawilżające, a tym samym skutecznie chronią skórę przed utratą elastyczności, dodatkowo ją liftingując i ujędrniając. Nie możemy zapomnieć o najpopularniejszym działaniu tego typu kosmetyków – walce z oznakami starzenia się. Kremy pod oczy przeciwzmarszczkowe, choć nie są w stanie usunąć tzw. kurzych łapek, to z łatwością poradzą sobie z ich spłyceniem i zapobiegną powstawaniu nowych. Ty znajdziesz najlepsze z nich dbam-o-siebie/pl/najlepsze-kremy-pod-oczy

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: Bonia »

Dlaczego w twojej kosmetyczce powinien znaleźć się jeden z kremów pod oczy? To bardzo proste – formuły mają przede wszystkim właściwości odżywcze i nawilżające, a tym samym skutecznie chronią skórę przed utratą elastyczności, dodatkowo ją liftingując i ujędrniając. Nie możemy zapomnieć o najpopularniejszym działaniu tego typu kosmetyków – walce z oznakami starzenia się. Kremy pod oczy przeciwzmarszczkowe, choć nie są w stanie usunąć tzw. kurzych łapek, to z łatwością poradzą sobie z ich spłyceniem i zapobiegną powstawaniu nowych. Ty znajdziesz najlepsze z nich dbam-o-siebie/pl/najlepsze-kremy-pod-oczy

ODPOWIEDZ