kosmetyki do koloryzacji włosów

bajeczna
Posty: 63
Rejestracja: 23 lip 2020, 07:27

kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: bajeczna »

Cześć. Zastanawiam się jakie kosmetyki do farbowania włosów są najlepsze? Bo wiecie w końcu pofarbować włosy muszę a do fryzjera nie mam szansy się dostać. Dlatego też chcę to zrobić sama. W tym celu szukam jakieś dobrej drogerii ze sprawdzonymi kosmetykami do koloryzacji włosów. I tak znalazłam tę drogerię perfumesco/pl/koloryzacja-wlosow-farbowanie w której mają bardzo ciekawy wybór w takich kosmetykach

Bobina44
Posty: 38
Rejestracja: 01 lut 2020, 16:59

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: Bobina44 »

Różnego rodzaju kosmetyki do koloryzacji oraz pielęgnacji włosów znajdziecie w drogerii Cocolita. Znajdziecie tam wszystko co jest potrzebne, żeby cieszyć się pięknymi i zadbanymi włosami. Sama często zamawiam tego typu kosmetyki z internetu, bo tak jest bezpieczniej i znacznie taniej.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: polcia »

A tutaj darmarsklep/pl/koloryzacja-wlosow/loreal-recital-preference-farba-do-wlosow-7-1-iceland-2x60ml-54ml już mieliście okazję się rozejrzeć? Mają tam bowiem dobre, ale niedrogie farby w różnych odcieniach. Wybór jest naprawdę spory. Warto również zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów farbowanych, aby kolor długo się utrzymywał, włosy miały ładny połysk i wyglądały zdrowo.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: pamira »

Sama jestem przykładem na to, że będzie można na przykład samodzielnie zadbać o włosy, ale nie jestem przekonana do koloryzacji. Tym powinien się zająć otwarty fryzjer gdańsk , a nie ja sama. Bo wiecie, farba może wyjść nie taka, a ja chcę poszaleć z kolorem. Bo to dla mnie ważne. No, ale nie odważę się samodzielnie. Czasem będę mieć żółtą głowę.

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: pierniczek »

Kosmetyków do koloryzacji włosów jest bardzo dużo. Dlatego też niekiedy tak ciężko jest nam się zdecydować na to jakiej firmy najlepiej wybrać farbę. I tak szukałam czegoś takiego na ten temat w internecie i udało mi się trafić na ich ofertę urodyczas/pl/oferty/chlodny-braz-loreal . Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dużego i konkretnego wyboru jeśli chodzi o farby do włosów.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: mariola »

Pewnie, zawsze jakaś zmiana na lepsze jest dobra. Czasami nawet wystarczy kupić sobie nawet dodatki typu opaski do włosów i też można już odmienić swój look. Można pokombinować z ciekawszymi fryzurkami. Opcji jest naprawdę wiele... Chociażby w sieci możecie rozglądnąć się za takimi inspiracjami.

baranka
Posty: 34
Rejestracja: 25 lis 2020, 13:51

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: baranka »

Będąc zwolennikiem koloryzacji włosów,warto też poznać kilka faktów i rozwiać kilka wątpliwości dotyczących dekoloryzacji.
Kobiety teraz na potęgę koloryzują sobie włosy,robią to we własnych domach,co wiąże się z nie małym ryzykiem,nie zawsze bowiem kolor wychodzi nam taki jakbyśmy tego oczekiwały.Co wtedy zrobić,jak zdjąć farbę by nie zniszczyć włosów i by nie wpaść w rozpacz,na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź czytając artykuł swiat-kosmetykow/pl/dekoloryzacja-wlosow-6-faktow

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: wiki07 »

Wiele kobiet na co dzień nie ma czasu na koloryzację włosów czy codzienne układanie nowej fryzury. Dlatego wydaje mi się, że bardzo trafnym rozwiązaniem jest zakup peruki. Zajrzyjcie na stronę peruki-sklep/pl/peruki-kielce . Ich peruki wyglądają naturalnie, bo są wykonane z ludzkich włosów. Łatwo się je pielęgnuje, bo trzeba o nie dbać jak o własne włosy.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: KatC »

A co myślicie o farbowaniu włosów henną? Może takie rozwiązanie będzie dla Was odpowiednie. Jeśli zastanawiacie się nad odpowiednim rozwiązaniem to polecam zapoznać się z artykułem na blogu helfy/pl/pl/blog/farbowanie-wlosow-henna-khadi-1587812925.html, gdzie dowiecie się, w jaki sposób farbować włosy henną.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: kosmetyki do koloryzacji włosów

Post autor: wiki07 »

O takie włosy po koloryzacji trzeba szczególnie zadbać. Dzięki temu nie będą zniszczone, a sam kolor utrzyma się dłużej. Są na rynku kosmetyki marki Olaplex i one dedykowane są właśnie włosom farbowanym. Tutaj bellita/pl/olaplex są dostępne - zarówno pojedyncze produkty, jak i zestawy Olaplex. Te kosmetyki stosowane są także w profesjonalnych salonach także moim zdaniem warto wypróbować.

ODPOWIEDZ