Tanie kosmetyki

Awatar użytkownika
Mamrot
Posty: 94
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:07

Tanie kosmetyki

Post autor: Mamrot »

Cześć! Wiecie może, gdzie uda mi się kupić tanio kosmetyki? Przymierzam się do takich zakupów, ale nie wiem na jaki sklep się zdecydować. Macie jakieś propozycje? Moi znajomi dużo dobrego mówili o tej stronce https://drogeriadlaciebie.pl/ . Korzystaliście kiedykolwiek z ich oferty? A może macie jeszcze jakieś inne propozycje? Koniecznie dajcie znać, dzięki!
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Tanie kosmetyki

Post autor: puter »

"Zwróćcie dziewczyny uwagę na Evelinę odżywkę diamentową do paznokci... Z własnych dośiwadczeń mogę powiedzieć, że jest tania, ale za to bardzo skuteczna, więc polecam :)

https://i.ibb.co/zR99KcX/IMG-20220330-205017.jpg[/img]
"

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Tanie kosmetyki

Post autor: rita32 »

Wiele marek robi teraz wysokiej jakości kosmetyki, które można dostać w dobrej cenie. Popatrz na przykład na produkty marki Authentic Beauty Concept. Dbają o jakość receptur. Kosmetyki są skuteczne i bezpieczne. I powstają w duchu cruelty-free. Jest spory wybór ich produktów na rynku - tutaj popatrz bellita/pl/authentic-beauty-concept . Myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Tanie kosmetyki

Post autor: dobrawa »

Jeśli mowa o tanich kosmetykach to zobaczcie tu bee/pl/12217-kremy-i-olejki-do-opalania Bardzo duża oferta kosmetyków do opalania. Są tu propozycje dla dorosłych i dla dzieci. No i co ważne ceny niskie - promocyjne.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Tanie kosmetyki

Post autor: nusia »

Od siebie mogę polecic outlet dostępny na madlensklep/pl/pol_m_Promocje_Outlet-1759.html To drogeria internetowa, ma ogromny wybór kosmetyków znanych marek w bardzo dobrych cenach. Ja chcę zamówić tam dla siebie m.in cienie do powiek. Chcę się w końcu nauczyć malować :)

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Tanie kosmetyki

Post autor: twórcza »

Z tego co zauważyłam to również ciekawe propozycje można znaleźć u firmy beardman/pl/kategoria/puder-do-wlosow-meski , jak chodzi o produkty skierowane dla Panów. Mój brat właśnie planuje u nich zakupić sobie chociażby puder do włosów, który unosi włosy i pozwala je dobrze ułożyć.

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Tanie kosmetyki

Post autor: KubaKoso »

Jeżeli ktoś z was szuka naprawdę sprawdzonych perfum w przyzwoitych cenach, to szczerze mogę wam polecić tą stronę https://perfumy.pl/firm-pol-12-Coty.html . Jest to porządna marka, która wyróżnia się trwałością zapachu. Lepszej okazji w internecie nie znajdziecie. Mają oni dość spory wybór i świetne ceny. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

Straszyńska
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:08

Re: Tanie kosmetyki

Post autor: Straszyńska »

Skoro już się tak dzielimy poradami na tanie a dobre kosmetyki to też zostawię od siebie plecenie. Efektima- płatki hydrożelowe pod oczy. Są w Rossmanie. Świetny kosmetyk pod oczy, pielęgnuje i odżywia

ODPOWIEDZ