Bóle mięśni - co robić?

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Bóle mięśni - co robić?

Post autor: caroline »

Wiele osób miewa problemy z bólami mięśni - głównie nóg i rąk. Dlatego polecam lekturę artykułu firia/pl/bole-miesni-rak-i-nog/ . Tam znajdziecie wiele odpowiedzi na różne pytania dotyczące takiego problemu.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: polcia »

A próbowaliście już Olfen Żel? Jeśli nie, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj apteka-familia/pl/olfen-zel-100-g.html
. Macie tam wszystko dokładnie opisane na temat działania tego preparatu. Warto go wypróbować. Być może wybawi was z kłopotów. Tak czy owak uważam, że trzeba również szukać przyczyny takiego bólu. Jeśli nie przejdzie, to należy udać się do lekarza.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: Madamm »

Wydaje mi się, że można za takimi rzeczami popatrzeć też w internetowej aptece. Widziałam, ze w aptelia/pl/ mają fajne oferty. Po za tym dostarczają Ci wszystkie produkty pod same drzwi.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: Lika »

A może warto byłoby się wybrać do jakiegoś dobrego fizjoterapeuty? Z tego, co się orientuję, to na tego typu problemy pomocna może się okazać właśnie fizjoterapia Kraków jest dużym miastem, więc bez problemu znajdziecie tam takiego specjalistę. Ja polecam wybrać się do Be Active, gdzie przeprowadzane są różne rodzaje terapii, między innymi terapia manualna, masaż leczniczy, masaż tkanek głębokich i wiele innych. Myślę, że może Wam to bardzo pomóc w uśmierzeniu bólu.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: Madamm »

Kiedyś zakupy w większości robiłam stacjonarnie - teraz bardzo często korzystam z zakupów internetowych - moje ostatnie odkrycie to aptelia/pl - masa kosmetyków, leków bez recepty, produktów dla dzieci. Acha dla mnie ważne bardzo duża gama kosmetyków naturalnych. Wszystko fajnie z dostawą do domu

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: karinaMa »

To bardzo ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie Waszego zdrowia. jeśli lekarz zapisze Wam takie środki jak chociażby ktomalek/pl/leki-zwiotczajace-miesnie/k-1849/1, to po prostu je zastosujcie. Czuję, że to może być dla Was bardzo cennym wyborem.
WPIS REKLAMOWY

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: puter »

Szukaj pomocy w tej sprawie. Jako fizjoterapeuta mogę stwierdzić, że przyczyn takich boleści może być wiele, ale niczego nie dowiesz się nie idąc na odpowiednie badania. Wybieraj gabinety nowoczesne, dobrze wyposażone. Sam zamierzam wprowadzić trochę innowacji do swojego gabinetu. Teraz archiwum dokumentacji medycznej będzie wyglądać zdecydowanie inaczej

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: nusia »

Od siebie mogę polecic fizjoterapię w technologiaciala/pl/ Sama tam chodze z bólem kolana po zerwaniu więzadeł i jest już ogromna poprawa! Obeszło się bez gipsu i ortezy. Myślę, że za kilka tygodni moja noga będzie znowu sprawna.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: KatC »

Z bólami wszelkiego rodzaju lepiej udac się do specjalisty. Nie liczyłabym, że czytanie artykułów czy stosowanie samych maści przyniesie ulgę. Idz do dobrego ortopedy, który ustali skąd bierze się ból. Jeżeli jesteś z okolic Warszawy lub Łodzi to idź do enel sportu.. Zdiagnozują Cię i wprowadzą leczenie ;) Serio, nie bagatelizuj bo możesz sobie tylko zaszkodzić.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Bóle mięśni - co robić?

Post autor: nusia »

Jeśli masz problemy z nadgarstkiem to ten artykuł carolina/pl/klinika-ortopedii-i-traumatologii/reka/zespol-de-quervaina/ może ci pomóc. Bez problemu umówisz sie tam też na wizytę u ortopedy. Ja jestem zdania, że ze zdrowiem nie ma żartów i jeśli coś nas niepokoi to powinno się iść do lekarza.

ODPOWIEDZ