Jak dbać o tatuaż?

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Jak dbać o tatuaż?

Post autor: Kejt »

Cześć macie tatuaże? Czy wiecie, że warto o nie odpowiednio dbać nie tylko zaraz po zrobieniu ale również po dłuższym czasie? Zwłaszcza kolorowe tracą swoje nasycenie barw ale również czarne kiedyś wyblakną. Ja znalazłam fajne kosmetyki na stronie beardman/pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu .

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Jak dbać o tatuaż?

Post autor: niakna »

tatuator powinien Ci powiedzieć jak odpowiednio zadbać o tatuaż :) u mnie wystarczył octenisept, wszystko szybko i pięknie się zagoiło :) wiele zalezy od studia i osoby, która go tworzy. Ja polecam tatuatorów z warszawskiego studia Jah Love Tattoo. Najlepsi <3

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: Jak dbać o tatuaż?

Post autor: lauraa »

tatuator powinien Ci powiedzieć jak odpowiednio zadbać o tatuaż :) u mnie wystarczył octenisept, wszystko szybko i pięknie się zagoiło :) wiele zalezy od studia i osoby, która go tworzy. Ja polecam tatuatorów z warszawskiego studia Jah Love Tattoo. Najlepsi <3
niakna też polecam to studio :) ja co prawda nie chodze tu na tatuaże tylko na piercing do Ani. Polecam ją, jest rewelacyjna w tym co robi :) zawsze doradzi, działa pewnie, zawsze informuje o tym jak się wszystko będzie goić itd. No pełna profeska :)

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Jak dbać o tatuaż?

Post autor: Viki »

Dostępność kursów jest teraz bardzo duża, więc bez problemu każdy znajdzie odpowiednie szkolenie dla siebie. Dla osób które zajmują się tatuażem i chcą pogłębiać swoją wiedzę związaną z wykonywaniem artystycznych tatuaży, interesujący może być kurs przygotowany przez Akademię Tatuażu paredo/pl/tatuaz/ . Szkolenie prowadzone jest przez bardzo doświadczonych tatuatorów, którzy w sposób rzetelny przekazują wiedzę.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Jak dbać o tatuaż?

Post autor: twórcza »

O fajnie, że o tym piszecie, bo właśnie chce wykonać sobie tatuaż... Także teraz dzięki waszym poradom będę wiedziała również, jak o niego zadbać. A czy ktoś z was robił sobie dziarkę w studiu skytattoo.net/ ? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy właśnie do nich się nie wybrać? Co wy na to?

baasia
Posty: 18
Rejestracja: 08 mar 2021, 09:38

Re: Jak dbać o tatuaż?

Post autor: baasia »

też znam i polecam Jah love Tattoo :) jeśli chodzi o przekłuwanie ciała to poza Anią warto pytać też o Kacpra :) jeden z lepszych piercerów w Warszawie. Kontaktowy, pogodny a do tego doświadczony w tym co robi.

ODPOWIEDZ