Niefajne przebarwienia skóry - jak im zapobiegać?

Imma

Post autor: Imma »

Od czasu do czasu wyskakują mi na twarzy pod oczami i na policzkach takie nieładne przebarwienia,
i zaczynam się w związku z tym interesować tematem - nawet ciekawe artykuły znalazłam tu: saywowclinic/pl/przebarwienia-lepiej-zapobiegac-niz-leczyc-a-jesli-leczyc/ ale chciałabym pogadać z kimś, kto tez zmaga się z takimi problemami
i mógłby powiedzieć jak sobie radzi i co mu pomaga?

polcia

Re: Niefajne przebarwienia skóry - jak im zapobiegać?

Post autor: polcia »

Trzeba dobrze oczyszczać skórę. Jest to ważne, bo po pierwsze usuwa się skutecznie kosmetyki światłoczułe, a po drugie lepiej można przygotować skórę na przyjęcie kosmetyków wybielających i regenerujących. Mi się często tworzyły plamy posłoneczne. Stosowałam krem wybielający, ale średnie były efekty. Pomogła szczoteczka soniczna do twarzy. Po dokładnym oczyszczeni skóry krem działa znacznie lepiej i w tej chwili już praktycznie nic nie widać.

caroline

Post autor: caroline »

Najlepiej porozmawiaj ze specjalistą. Mam na myśli na przykład lekarza dermatologa. Zapytaj go też o leki recepturowe. Receptę na ręcznie robione leki można bez problemów zrealizować w aptekach DOZ.

rita32

Post autor: rita32 »

Popatrz sobie na kremy na przebarwienia z Cocolity. Jest w czym wybierać. Takie kremy pomagają rozjaśnić skórę i zlikwidować istniejące przebarwienia. Niektóre chronią przed powstawianiem kolejnych. Regularne stosowanie wysokiej jakości kosmetyków z pewnością pomoże.

wiki07

Post autor: wiki07 »

Czasami się po prostu pojawiają. Przyczyny mogą być różne i trudno im wszystkim zapobiegać. Ale jeśli już są to zawsze można sięgnąć po profesjonalne zabiegi, które pomogą się ich pozbyć. Od siebie mogę Ci zaproponować zabieg BB Glow. W Gdańsku jest salon Mała Klinika Urody - tutaj namiar na niego https://malaklinikaurody.pl/ . Tam BB Glow możesz wykonać pod okiem profesjonalistów. Podczas zabiegu w naskórek zostaje wprowadzony preparat pielęgnacyjny zawierający substancje czynne oraz dodatki pigmentacyjne. Skóra odzyskuje blask, jest zrewitalizowana, a przebarwienia usunięte.

lauraa

Post autor: lauraa »

u mnie fajne efekty daje regularne stosowanie serum z witaminą C. Ostatnio kupiłam w Hebe to z serii Serum Shot marki Eveline. naprawdę fajny skład, duża wydajność, delikatny zapach.

Obrazek

ODPOWIEDZ