Czy odsysanie tłuszczu ma sens?

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Czy odsysanie tłuszczu ma sens?

Post autor: delikatnaja »

Lepiej zrobisz jak postawisz na dietę i np na bieganie. Ja mam zamiar skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html Wybrać bieżnię treningową, która zajmuje mało miejsca, składa się i będzie mozna biegać przez okrągły rok. Oczywiście trzeba to robić regularnie, a zbędnego tłuszczyku szybko sie pozbędziesz.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Czy odsysanie tłuszczu ma sens?

Post autor: jusia »

Możesz spróbować też takiej opcji jak ems lublin: ems-polnocna/pl/jak-trenujemy/ . Słyszałam, że trening połączony z elektrostymulacją daje świetne efekty. Na pewno nie zaszkodzi - a może zdecydowanie pomóc w odchudzaniu.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Czy odsysanie tłuszczu ma sens?

Post autor: puter »

Myślę, że najlepiej sprawdzą się regularne ćwiczenia i zmiana diety. Ja nie jestem za operacyjnym odsysaniem tłuszczu. Polecam Ci ciekawy artykuł bodytec20/pl/jak-przyspieszyc-metabolizm-10-sprawdzonych-sposobow na temat tego, jak przyspieszyć metabolizm organizmu.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Czy odsysanie tłuszczu ma sens?

Post autor: caroline »

Na rynku dostępne są inne, nieinwazyjne zabiegi, które wspomagają odchudzanie. Warto wziąć je pod uwagę. Wiele takich zabiegów znajdziecie w ofercie kliniki medycyny estetycznej Neonia. Jest to między innymi ujędrniający zabieg HIFU, o którym poczytacie tu: neonia/com/pl/laseroterapia/hifu/ .

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Czy odsysanie tłuszczu ma sens?

Post autor: mariolka »

A nie lepiej przejść na dobrze opracowaną dietę i zacząć cwiczyć na siłowni? To wcale nie jest trudne jak się korzysta z odpowiednich propozycji. Zobaczcie tu https://niedobylska.com/burn-it/plany-t ... -silownie/ Jest tu sześć propozycji treningów siłowych dla kobiet. Co ważne razem z treningiem otrzymuje się materiały wideo: rozgrzewkę, rozciąganie oraz instrukcję wykonania każdego ćwiczenia. A też instrukcję która podpowie jak korzystać z maszyn i narzędzi dostępnych na waszej siłowni.

ODPOWIEDZ