apteka

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

apteka

Post autor: Madamm »

Uważam, że zakupy w aptekach internetowych to bardzo dobry pomysł. Zdecydowanie jest to łatwiejsze a i ceny bardzo przyjemne. Po za tym jak robisz zakupy w aptelia/pl/ i sobie nie robisz, to możesz skorzystać z pomocy infolini która działa nawet w soboty.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: apteka

Post autor: karinaMa »

Macie może jakieś swoje doświadczenia w zwalczaniu pasożytów w organizmie? Lekarz Wam przepisał jakieś leki czy może próbowaliście leczenia na własną rękę preparatami ziołowymi ? Tutaj ktomalek/pl/suplementy/pasozyty/cs-106/1 jest sporo takich ziołowych mieszkanek. Faktycznie podobno zioła działają cuda przy pasożytach, jednak czy to faktycznie wystarczy?
WPIS REKLAMOWY

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: apteka

Post autor: jusia »

Apteka Galen też ma bardzo dobre oferty jeśli chodzi o suplementy i leki. Warto w wolnej chwili do nich zajrzeć i się rozejrzeć: aptekagalen/pl/doppelherz-system-11-000-plus-30amp-x-25ml . Mi znajoma poleciła to miejsce w sieci.

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: apteka

Post autor: lauraa »

a ja suplementy kupuję zwykle w pobliskim sklepie zielarskim, apteki ogólnie rzadko odwiedzam :) A jak już mowa o dobrych suplementach to ze swojej strony polecam szczególnie te z Pharmovit pharmovit/pl/. Mają czysty i naturalny skład, są nie tylko skuteczne ale przede wszystkim bezpieczne. W ofercie znajdziecie duży wybór witamin, minerałów czy ziół w wygodnej postaci kapsułek.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: apteka

Post autor: caroline »

Ja mogę też polecić tę aptekę internetową: a-manada/pl/bella-happy-chusteczki-higieniczne-slon-2-warstwowe-100-sztuk-dlugi-termin-waznosci . Mają bardzo duży wybór leków, suplementów i najróżniejszych preparatów. Z pewnością zrobicie u nich wygodne zakupy online.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: apteka

Post autor: lulu88 »

Jeśli chcesz robić zakupy w aptece internetowej to sprawdź tą witrynę e-zikoapteka/pl/ Masz tutaj wszelkie leki jak i suplementy w niskich cenach. Dodatkowo możesz liczyć na dostawy do domu lub odebrać osobiście w jednym z ich punktów stacjonarnych.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: apteka

Post autor: kasiunia »

W każdym domu chyba znajduje się mała apteka czyli po prostu apteczka domowa, która musi być właściwie wyposażona wedle potrzeb domowników. W warunkach domowych przydaje się też podstawowa wiedza na tematy związane ze zdrowiem ,np.jak płukać zatoki w domu , to zabieg, który należałoby co jakiś czas w warunkach domowych sobie przeprowadzić.

ODPOWIEDZ