Rehabilitacja i rezonans

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: puter »

Mam własny gabinet fizjoterapeutyczny i staram się gwarantować moim pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług. Wiem ile trudu przynosi samo prowadzenie gabinetu lekarskiego - jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie i czasochłonne. Zastanawiam się czy gabinet online nie byłby dobrym rozwiązaniem.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: pamira »

A no wiadomo, że dla rehabilitacji potrzebne jest zobrazowanie problemu i na pewno badanie takie jak rezonans magnetyczny może się przydać. A skoro tak, to na pewno będziecie poszukiwali wiadomości na ten temat. W końcu coś trzeba robić i jakoś sobie poradzić. A skoro tak, to może ja podpowiem, że wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "rezonans magnetyczny 3t cena" i na pewno coś znajdziecie;) .

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: caroline »

Jeśli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny to najlepiej zajrzeć na stronę Orteo orteo/pl/elektrostymulatory i zapoznać się z ofertą. Znajdziesz tam bardzo duży wybór sprzętów w dobrych cenach. Sama myślę o zamówieniu dla siebie kilku przydatnych akcesoriów do rehabilitacji.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście przychodzi taki czas ,że wizyty u lekarzy różnych specjalności stają się coraz częstsze. Ostatnio dość często odwiedzam gabinet fizjoterapeutyczny. Zauważyłam lepszą organizację pracy w tym gabinecie, wszystko dzięki wprowadzonemu programowi do obsługi takich gabinetów. Dzięki temu bezpieczeństwo danych medycznych uległo znaczącej poprawie a wszystko dzięki elektronicznemu przechowywaniu tych danych i odpowiednim zabezpieczeniom.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: pamira »

Niestety też mnie czeka rehabilitacja. Ostatnio pomagając przy malowaniu pokoju spadłam z drabiny. Oczywiście jak to ja musiałam spać pechowo, i skręciłam obie nogi. Najgorsze było to, że nawet w takiej sytuacji na prześwietlenie musiałam czekać tydzień, dlatego zapisałam się na rezonans magnetyczny warszawa prywatnie i przyjęli mnie tego samego dnia. Chociaż cieszę się, że to skręcenie a nie złamanie, bo mogło być gorzej.

Dirko
Posty: 20
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:21

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: Dirko »

Jeśli interesuje Was rehabilitacja lub fizjoterapia ortopedyczna w Poznaniu i jego okolicach to polecam Wam twoja-rehabilitacja/pl/oferta/rehabilitacja-ortopedyczna/ Bardzo profesjonalna ekipa fachowców i niewygórowane ceny usług.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: małwa »

W zasadzie chorujemy na wiele chorób, ale nie wszystkie wymagają zaraz leczenia. Jak i gdzie boli wątroba powinniśmy wiedzieć i w razie czego wspierać jej pracę na przykład odpowiednimi suplementami z soją czy innymi składnikami wspomagającymi trawienie. Moim zdaniem zdrowie jest najważniejsze i koniec kropka.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: nusia »

Jesli szukasz sprawdzonego fizjoterapeuty to polecam zgłosić się tutaj technologiaciala/pl/ Mi bardzo pomogli gdy miałam ogromne bóle kręgosłupa. Udało się ich pozbyć dzieki rehabilitacji. teraz jest zdecydowanie lepiej

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: kasiunia »

Zabiegi rehabilitacyjne są nieodzownym elementem kuracji po urazach. Dobrze o tym wiemy bo maż po wypadku na nartach dość długo zmagał się z różnymi dolegliwościami.Dopiero zabiegi rehabilitacyjne pomogły mu dojść do pełni sprawności fizycznej. Dzięki zabiegom mozna było wcześniej wrócić do czynności zawodowej. W gabinecie , gdzie odbywały się zabiegi zauważyliśmy ,że przechowywanie dokumentacji medycznej odbywa się w formie elektronicznej , co bardzo usprawniło pracę w gabinecie lekarskim.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: kasiunia »

Wiele ciekawych i przydatnych informacji, dziękuję

ODPOWIEDZ