Stres i uzależnienia

caroline

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: caroline »

A palenie tytoniu? Moim zdaniem to też jest poważne uzależnienie. Warto więc wiedzieć, jak rzucić palenie. Na stronie aptekagalen/pl/blog/rzucanie-palenia znajdziecie wiele ciekawostek na ten temat.

karinaMa

Post autor: karinaMa »

Niestety, każdego z nas może spotkać taka sytuacja. Stres nigdy nie prowadzi do niczego dobrego, więc nie warto tutaj w ogóle bagatelizować tego tematu. Jeśli nie jesteście w stanie poradzić sobie z takimi sytuacjami, to może dobrym wyborem byłaby wizyta w Klinice PsychoMedic/pl w Łodzi. Na ich stronie psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ znajdziecie więcej informacji o dostępie do specjalistów, więc warto samemu dowiedzieć się, dlaczego to takie ważne.
materiały promocyjne

dobrawa

Post autor: dobrawa »

Ja gdy dopada mnie stres to siadam na rower i jadę przed siebię. Ale to dobre tylko w określonych porach roku. Dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z tej oferty tu s4u/pl/rozmowy/viewtopic.php?f=4&t=445&p=2869#p2869 Mając rower magnetyczny w domu, bedę mogla jeździć przez okrągły rok, nie patrząć na porę roku czy pogodę. Rozładuję stres a przy okazji zadbam o kondycję i figurę.

Liza

Post autor: Liza »

Na stres i nałogi można znaleźć naturalne preparaty, które zwalczają te dolegliwości. Czytałam, że olejek konopny pomaga, bo ma właściwości kojące i uspokajające. Słyszałam, że polski producent kanabifarm/pl/ posiada własne uprawy konopi, a część dochodów ze sprzedaży przeznacza na cele charytatywne. Formułę olejku opracowują naukowcy z uniwersytetu w Białymstoku.

armatka

Post autor: armatka »

Mnie od stresu uwolniła córka, a bardziej poświęcenie sie dla niej w 100%, teraz mam zamiar zamawiac dla niej ksiażeczki na stronie https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/puc ... ska-kustra Możesz również odwiedzic stronę i kupic coś dla siebie co oderwie Cię od zbędnych myśli.

aniula

Post autor: aniula »

Każdy, kto ma wśród bliskich osobę z problemem uzależnienia, nie raz spotykał się z dużą trudnością namówienia jej na zmianę trybu życia czy podjęcie leczenia. Często obiecują poprawę, której nie spełniają lub zmianę, której nie podejmują.Jedną z najbardziej skutecznych metod skłonienia do podjęcia terapii jest ośrodek Nefo. Tam osoba uzależniona będzie miała terapię pod okiem specjalisty.

nusia

Post autor: nusia »

Ja lubię wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturowe. Dzisiaj np. trafiłam na https://biletyna.pl/stand-up/Kacper-Ruc ... ito-Virgin i zastanawiam się nad zamówieniem biletów. Nie byłam jeszcze na stand-upie i jestem go bardzo ciekawa.

jolanta4060

Post autor: jolanta4060 »

Olejek CBD jest idealny na stres, zmęczenie czy kiepskie samopoczucie. Jeśli chodzi o olejki CBD to ja stosuję te od Hasztag, które możecie znaleźć na https://bit.ly/olejki_hasztag_cbd. Myślę, że to super sposób, jeśli ktoś z Was boryka się z bezsennością, stresem, nerwami, brakiem energii czy kiepskim samopoczuciem :)

puter

Post autor: puter »

Od dłuższego czasu mam u siebie w domu leczniczą marihuanę. Ostatnią moją zdobyczą jest prześliczna odmiana purple haze - https://panpestka.pl/product/purple-haze/ Mam bardzo stresującą pracę, jednak dzięki suszowi i naparom z niej jestem w stanie się zdrowo i delikatnie uspokoić :)

Kejt

Post autor: Kejt »

Wyjście z nałogu, a zwłaszcza odrzucenie np. alkoholu z dnia na dzień, będąc od
niego uzależnionym na codzień jest niezwykle trudne. Nałóg szybko nawraca. Jeśli to
czytasz i szukasz pomocy dla siebie, lub kogoś, polecam Ośrodek Terapii przebudzenie w którym leczą nie tylko uzależnienia ale również depresję czy stany lękowe.

ODPOWIEDZ