Rehabilitacja i rezonans

kasiunia
Posty: 413
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: kasiunia »

Moja znajoma postanowiła prowadzić właśnie gabinet fizjoterapeutyczny. Jak się okazało na rynku znajduje się wiele przydatnych sprzętów i rozwiązań.Jednym z nich jest specjalna aplikacja do prowadzenia takowych gabinetów. Bardzo ważną cechą tego programu jest fakt ,że prowadzona jest elektroniczna dokumentacja medyczna a nie papierowa. To bardzo usprawnia pracę tak przynajmniej stwierdziła moja przyjaciółka.

KatC
Posty: 150
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: KatC »

Świetnych specjalistów mają w Enel Sport w Manufakturze w Łodzi. Chodziłam do ortopedy sportowego, miałam też robione pomiary na nowoczesnym sprzęcie do pomiaru siły i mocy mięśni, Biodex czy jakoś tak. Polecam za podejście do pacjenta, z którym nie spotkałam się nigdzie indziej a wierzcie mi już w wielu miejscach byłam ze swoimi kolanami ;)

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: nusia »

Od siebie mogę polecić wizytę w tej klinice klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Pracownia-naczyniowa Otrzymasz tam fachową opiekę, wykonają wszelkiego rodzaju badania i postawią diagnozę. Wiele osób bagatelizuje problemy z żyałami a później źle się to kończy! Zakrzepica nie daje objawów we wczesnym stadium!

mariola
Posty: 154
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: mariola »

Nie wiem, jak wy wybieracie różnego rodzaju rozwiązania dla chorych w domu, niemniej jednak wydaje mi się, że właściwym rozwiązaniem będzie na przykład coś takiego jak leżanki medyczne . To się mocno przydaje i ja o tym wiem.

twórcza
Posty: 89
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: twórcza »

Mnie też jest potrzebny dobry fizjoterapeuta piastów , który o mnie należycie zadba. Mam nieco wstydliwy problem, ponieważ po urodzeniu dzieci nie trzymam moczu... Słyszałam, że może być to kwestia problemu z mięśniami dna miednicy. Także zastanawiam się do kogo się zgłosić?

puter
Posty: 636
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: puter »

Jeśli ten problem z kręgosłupem nieustannie się rozwija i nie wiesz jak nad nim zapanować, najlepiej od razu, udać się do specjalisty. Wiele osób chwali sobie https://technologiaciala.pl/ Pracują oni w Gdyni. Stawiają na nogi i pozwalają dalej funkcjonować, nawet w najbardziej wymagających i ciężkich przypadkach.Warto zachować sobie kontakt!

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: nusia »

Ja dzisiaj trafiłam na https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn i chyba zamówię ten płyn. Ostatnio mam spore problemy z kręgosłupem i nic mi nie pomaga a słyszałam, że płyn DMSO działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

jusia
Posty: 232
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: jusia »

Warto wiedzieć, że w swojej ofercie bardzo duży wybór sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego ma sklep ortopedyczny Musi Med. Zdecydowanie warto zapoznać się bliżej z ich ofertą. Wszystko zamówicie wygodnie online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Na dodatek zainteresujcie się też taką kwestią jak balkonik rehabilitacyjny: https://musi-med.pl/pl/c/Balkoniki-i-podporki/23 .

caroline
Posty: 225
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: caroline »

Uważam, że w tej sytuacji wartko także rzucić okiem na badania takie jak rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-koszykowa/ . Warto wiedzieć, gdzie można zrobić tego typu badania. Uważam, że będzie to świetny wybór.

ODPOWIEDZ