Posiadanie zwierzaka

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Posiadanie zwierzaka

Post autor: Madamm »

Posiadanie zwierzaka, musi być bardzo odpowiedzialne. DLatego trzeba też o to zwierze odpowiednio dbac. Macie w swoich domach takie mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/nasze-produkty/foresto/obroza-foresto-dla-psow/ do pielegnacji ?W końcu zadbany zwierzak, to szcześliwy zwierzak.

tadekeloel
Posty: 62
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: tadekeloel »

To prawda, zwierzę w domu to ogromna odpowiedzialność ale i przyjemność :) Zwierzęta wnoszą do naszego życia dużo radości a jeszcze więcej miłości :) Sam posiadam psiaka :) Bardzo lubię kupować dla niego różnego rodzaju akcesoria. Fajne miski i stojaki dla psów można znaleźć na stronie babuzoo/pl/miski-stojaki-dla-psow :)

puter
Posty: 463
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: puter »

To wielka odpowiedzialność posiadać zwierzaka. Dajecie im jakieś suplementy? O CBD, czyli o olejkach konopnych jest już od jakiegoś czasu głośno, ale coraz więcej osób zaczęło ich używać. Aktualnie dostępne są one również dla psiaków. Świetne produkty znajdziecie na stronie producenta, firmy Hempets.

lauraa
Posty: 47
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: lauraa »

a czy ktoś z Was opiekuje się może chomikiem, królikiem czy świnką morską ? Jeśli tak to mogę dać Wam namiar na świetnego weterynarza w Krakowie. Chodzi konkretnie o dr Sylwię Kuliś, która przyjmuje w klinice Arka na ulicy Chłopskiej 2A. Ma doświadczenie, wiedzę i cudowne podejście do zwierząt.

ODPOWIEDZ