Soczewki kontaktowe

Miranda
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2020, 07:43

Soczewki kontaktowe

Post autor: Miranda »

Męczą mnie okulary jakie nosze obecnie i chciałabym przerzucić się na soczewki kontaktowe. Co o nich sądzicie?
Gdzie polecicie je kupić?

aid
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2020, 09:44

Re: Soczewki kontaktowe

Post autor: aid »

Mnie też okulary już coraz bardziej wkurzały... Wchodziło się do cieplejszego pomieszczenia i były całe zaparowane... Co chwilę były brudne, poza tym zawsze widziałam oprawki, co było straaaasznie irytujące ;P I jak chodziłam spać, to je gniotłam xD
A miarka się w sumie przebrała, kiedy musiałam je wziąć na koncert Simple Plan, bo bez nich nic bym nie widziała xD Potem męczyłam rodziców o soczewki, a kiedy okazało się, że potrzebuję ich na prawko jazdy, to już szybko poszło

Obecnie zamawiam głównie na Trendy Optitians bo maja dobre ceny trendyopticians/pl/

Aczkolwiek dobrze jakbyś zapisała sie do jednego z ich salonów na badanie, maja ich wiele. I badanie bedzie dokładniejsze niż podobne wykonywane w salonie okulistycznym.

pamira
Posty: 236
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Soczewki kontaktowe

Post autor: pamira »

Nie wiem, jak duże problemy z oczami macie, ale przy małej wadzie i braku innych problemów, można po prostu spróbować z zabiegiem o nazwie laserowa korekcja wzroku . Wiem, że to dziwnie i niebezpiecznie brzmi, ale wcale nie trzeba się tego bać. Będzie można na przykład łatwo poprawić wzrok i nie męczyć się z dodatkowymi wydatkami,

ibupromka
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2021, 17:15

Re: Soczewki kontaktowe

Post autor: ibupromka »

Soczewki kontaktowe to idealna alternatywa dla osób, które nie chcą, lub z jakichś powodów nie mogą używać okularów tradycyjnych.
Są one wygodne w użytkowaniu,komfortowe,poprawiają jakość widzenia, często podkreślają piękno oka.Wybierając szkła kolorowe można całkowicie odmienić swój image i zaskoczyć bliskich nowym wizerunkiem.Spory wybór najróżniejszych soczewek,wielu znanych i cenionych firm można znaleźć w optiland/pl/

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Soczewki kontaktowe

Post autor: mariolka »

Jeśli okulista pozwala zamienić okulary na soczewki kontaktowe to warto skorzystać z tej oferty tu soczewki24/pl/2-soczewki-kontaktowe Jest tu duży wybór soczewek kontaktowych w dobrych cenach. Pamiętajcie jednak że soczewki trzeba wybierać do indywidualnych potrzeb oraz wrażliwości oczu.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Soczewki kontaktowe

Post autor: dobrawa »

Ja nie mogę nosić soczewek. Zostaję więc przy okularach. Ostatnio trafiłam na taka ofertę tu iokulary/pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Okulary-Korekcyjne-Dior_Okulary-Korekcyjne-Dior-Damskie-1536.html Okulary korekcyjne damskie znanej marki. Bardzo duży wybór wzorów i kolorów.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Soczewki kontaktowe

Post autor: delikatnaja »

Mnie soczewki uczulają i nie ma mowy bym mogła je nosić. Dlatego znalazłam dla siebie taka ofertę tu eyewear24.net/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Damskie_Chloe-2137.html Bardzo duży wybór okularóww korekcyjnych znanej marki. Ja lubię okulary metalowe o kwadratowym kształcie oprawek.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Soczewki kontaktowe

Post autor: lulu88 »

Jeśli chodzi o mnie to ja wolę jednak okulary korekcyjne ponad soczewki. Uważam że soczewki są dla osób aktywnych a na co dzień lepiej się sprawdzają okulary. Jak szukasz informacji na temat chorób oczu czy chcesz zakupić okulary to odwiedź to miejsce wokularach/pl/blog/okulary-z-top-gun-na-czym-polega-ich-fenomen

ODPOWIEDZ