Obwisła skóra, brak jędrności - jakie zabieg estetyczny?

Weronika9
Posty: 88
Rejestracja: 05 kwie 2020, 16:35

Obwisła skóra, brak jędrności - jakie zabieg estetyczny?

Post autor: Weronika9 »

"Obwisła skóra, brak jędrności - jakie zabieg estetyczny?

Od jakiegoś czasu ciekawi mnie medycyna estetyczna - własnie w zakresie poprawienia wyglądu skóy i troszkę jej odmłodzenia jak sie da. Czytam w dermoklinika/pl/ że są takie zabiegi, ale chętnie bym pogadała z kimś,

kto ma coś takiego już za sobą, jest super zadowolony i doradzi?
"

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Obwisła skóra, brak jędrności - jakie zabieg estetyczny?

Post autor: lulu88 »

Jeśli się opalasz to musisz zadbać o skórę i jej odpowiednie nawilżenie bo inaczej szybko się wysuszy i będzie pomarszczona. Pomocne mogą okazać się saszetki health labs glowme których używa moja żona. Dowiedziała się o nich podczas zakupów i jest bardzo zadowolona z uzyskanych efektów używania.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Obwisła skóra, brak jędrności - jakie zabieg estetyczny?

Post autor: puter »

Zabiegi kwasami, a może zabieg endermologii? Myślę, że moze być to ciekawa propozycja, jeśli chcecie zadbać o swoje ciało i twarz. Wejdźcie na stronę czystepiekno/pl/endermologia-bezinwazyjny-zabieg-na-cellulit/ , bo tam o tym zabiegu dowiecie się naprawdę całkiem sporo. Liczę, że uda się Wam skorzystać.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Obwisła skóra, brak jędrności - jakie zabieg estetyczny?

Post autor: kasiunia »

No cóż to nie mały problem. Proponuję wam zacząć od odmładzających kąpieli. Znalazłam a w zasadzie polecono mi kule do kąpieli - madamnatura/pl/cialo/sole-olejki-do-kapieli-cialo/ , które są idealne dla naszej skóry i świetne by się zrelaksować podczas kąpieli. Dobierz swój wymarzony zapach i ciesz się kąpielą.

ODPOWIEDZ