Materiały wypełnieniowe w stomatologii

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Materiały wypełnieniowe w stomatologii

Post autor: KubaKoso »

Z jakich materiałów wypełnieniowych korzysta Wasz specjalista stomatolog? Mój doradza takie rozwiązanie https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... amaty.html . Są one bardzo wysokiej jakości, a przy tym bezpieczne dla zdrowia. Nie psują się i nie kruszą. Moim zdaniem faktycznie jest to warte polecenia, bo ostatecznie klient oszczędza na kolejnych wizytach związanych z wykruszaniem takiego materiału.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Materiały wypełnieniowe w stomatologii

Post autor: rita32 »

Myślę, że dentyści mają swoje ulubione produkty, na których pracują. Takie sprawdzone i skuteczne. Nie tylko jeśli chodzi o wypełnienia, ale także np. wiertła, finiry itp. Na szczęście są sklepy z produktami do stomatologii, jak np. sklep Stripping, gdzie bez problemu można dostać m.in. wiertła sstrauss czy inne niezbędne akcesoria. Więc dobry dentysta będzie wiedział gdzie szukać.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Materiały wypełnieniowe w stomatologii

Post autor: puter »

Pamiętajcie o tym, jak bardzo ważne jest to, aby regularnie chodzić na kontrole do stomatologa. Na stronie receptynapiekno/pl/jak-bardzo-wazne-sa-profilaktyczne-wizyty-u-stomatologa/ w tym temacie znajdziecie sobie najwięcej informacji. Myślę, że coś takiego zdecydowanie Was zaciekawi.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Materiały wypełnieniowe w stomatologii

Post autor: nusia »

Ja dzisiaj trafiłam na novadent-jaroslaw/pl/uslugi/implanty-zebow/ i chyba się tam umówię. Dawno nie byłam na wizycie... Muszę w końcu się przełamać, wyleczyć to co trzeba i zrobić implanty lub protezę.

ODPOWIEDZ